Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Karnwałowe szaleństwo w ZSZ z udziałem wyjatkowych gości

Autor: Łukasz Augustyn
Karnawał dobiega końca, okazję tą wykorzystali także uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej organizując bal dla Dzieci z Domu Dziecka oraz późniejszą dyskotekę szkolną.

Co roku uczniowie i nauczyciele ZSZ organizują w okresie karnawału zabawę połączoną z małym poczęstunkiem dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Opiekuńczego z Zagórzan. Aby tradycji stało się zadość impreza takowa odbyła się wczoraj. Cieszyła się dużych powodzeniem i zadowoleniem ze strony nie tylko uczniów, ale także zaproszonych dorosłych gości. Uczestnicy mogli wziąć udział w różnych konkursach, dzięki czemu nikt z obecnych nie nudził się.

„ Wczoraj, kolejny już raz gościliśmy w naszej szkole dzieci z Państwowego Domu Dziecka w Zagórzanach, podczas balu karnawałowego. Efektem tej współpracy jest ciągłe uwrażliwianie uczniów na problemy innych ludzi, kształtowanie postawy niesienia pomocy potrzebującym, akceptacja ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji oraz bardzo duże zaangażowanie młodzieży w działania charytatywne na terenie szkoły i po za nią.”– mówi Dyrektor ZSZ Bobowa Barbara Wołkowicz

Po zabawie karnawałowej, uczniowie Zespołu Szkół w Bobowej wraz z osobami towarzyszącymi wspólnie bawili się na dyskotece szkolnej, którą przygotował i poprowadził samorząd szkolny, DJ Musza, DJ Kopa oraz DJ Sumik.

“Od kilku lat na imprezę karnawałową Samorządu Szkolnego zapraszamy do naszej szkoły wychowanków Domu Dziecka w Gorlicach. Tak było i tym razem. Przygotowaliśmy dla naszych miłych gości specjalną część artystyczną, konkurs z nagrodami, poczęstunek i słodkie prezenty. Najważniejsza jednak była integracja i wspólna zabawa. Atmosfera była bardzo gorąca. Najlepszym dowodem na dobrą, zabawę były uśmiechy i zarumienione buzie szczęśliwych dzieci “- komentuje opiekun samorządu szkolnego, nauczyciel Janusz Średniawa.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy