Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Podwójna wygrana LKS Bobowa w sobotnich barażach

Autor: Natalia Kurek
W sobotę na hali sportowej w Bobowej rozpoczął się turniej barażowy o trzecią ligę. LKS rozegrało tego dnia dwa mecze, jeden z Zalewem Świnna Poręba natomiast drugi z Dalin Myślenice. Obie rozgrywki pomyślnie dla naszych siatkarzy zakończyły się zwycięstwem.

W przedpołudniowym, a zarazem pierwszym meczu turnieju rywalem LKS Bobowa był Zalew Świnia. Nasi siatkarze rozgromili gości z wynikiem 3:1. Poniżej szczegóły:

set I: 25:18
set II: 19:25
set III: 25:21
set IV:25:21

Atmosferę podczas tej rywalizacji podgrzewali mocno kibice ze Świnnej Poręby wyposażeni w bęben i trąbki.

Drugi z sobotnich meczy odbył się wieczorem. Przeciwnikiem naszych bobowskich siatkarzy był Dalin Myślenice, którego pokonali z wynikiem podobnym jak w pierwszym spotkaniu 3:1.

set I: 25:22
set II: 23:25
set III: 19:25
set IV: 25:19
set V: 15:9

Trener Paweł Popardwoski chociaż zadowolony za wyników swoich podopiecznych nie omieszkał wytknąć im jednak popełnionych błędów: „Jak zawsze 1 miecz turnieju był ciężki.  Przeciwnik postawił nam wysoką poprzeczkę. Popełnialiśmy dużo własnych błędów przez co było trochę nerwowo na boisku, ale w decydujących momentach przeważyło nasze doświadczenie.” Zapytany co można było poprawić odpowiedział: -„Przede wszystkim przyjęcie i zagrywki, a w następnych meczach na pewno będzie lepiej.”

Zakończenie turnieju odbyło się w niedziele, relacja ukaże się niebawem. Zapraszamy

fot.: Julia Ziomek/Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy