Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Walka do samego końca dała zwycięstwo

Autor: Damian Nowak
Wczoraj na hali przy Zespole Szkół w Bobowej odbył się ostatni mecz LKS Bobowa, w rozgrywanym w ten weekend turnieju barażowym. Spotkanie podobnie jak dwa poprzednie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny nad Podhalańskim Czarnym Dunajcem.

Niedzielny mecz zdecydowanie należał do trudniejszych. Bardzo zaciętą rozgrywkę ostatecznie rozstrzygnął dopiero tie-break. Drużyny wygrywały kolejne sety na przemian, walcząc w nich do ostatniego punktu. Dzięki temu zwycięstwu LKS Bobowa zapewniło sobie pierwsze miejscu w turnieju i awans do III Ligi.

Ciesze się ze zwycięstwa w ostatnim meczu. Spotkanie było bardzo zacięte. Wszyscy w naszej drużynie mogli dzisiaj pograć, przez co zmęczenie było mniejsze a to jak myślę ostatecznie zaważyło o zwycięstwie.” – mówi Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa.

Set I Set II Set III Set IV Set V Wynik
Podhalański Czarny Dunajec 19 25 22 25 12 2
LKS Bobowa 25 16 25 19 15 3

 

LKS Bobowa Podhalański Czarny Dunajec
Trener: Popardowski Paweł Trener: Palarz B.
1. Popardowski J. 1. Augustowiak K.
2. Iwański J. [K] 2. Bulanda D.
3. Tubek B. 3. Majewski K. [K]
4. Kudławiec M. 4. Łowas M.
5. Gądkiewicz D. 5. Gut M.
6. Gryzło P. 6. Kroma J.
7. Gucwa K. 7. Mrozek W.
8. Zięba W. 8. Leja M.
9. Mędoń P. 9. Grzybacz E.
10. Wiejaczka D. 10. Kudasik T. [L]
11. Steinhof B. 11. Dziedzic G. [L]
12. Tubek M. [L]

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy