Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 28 października 2021

Bezcenne nagrody dla naszych czytelników

31.05.2013 || Kategorie: Konkurs || Autor: Mateusz Książkiewicz

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Nagrodami w konkursie są bilety na przejazd pociągiem retro pierwszej klasy na trasie Tarnów – Bobowa Stacja podczas Dni Bobowej z kulturą żydowską – „Jak Cadyk z Bobowej córkę wydawał”.

Tym razem konkurs będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania, które należy znaleźć w newsach publikowanych w aktualnościach naszego portalu od dzisiaj do wtorku.

Prawidłowe odpowiedzi na wszystkie trzy pytania należy nadesłać do północy 4 czerwca 2013 roku na adres mailowy: [email protected], podając w tytule „Konkurs pociąg retro”.  W treści maila oprócz odpowiedzi na pytania należy podać swoje dane kontaktowe: Imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu.

Ze wszystkich prawidłowych zgłoszeń wylosujemy aż 5 podwójnych biletów na tą sentymentalną podróż. Zwycięzców poinformujemy mailowo oraz telefonicznie, dlatego prosimy podać prawidłowy numer.

Bilety, które są nagrodami w konkursie, należy zrealizować w dniu 9 czerwca 2013 roku. Pociąg retro wyruszy z Tarnowa (Dworzec Główny, peron 1, tor 1) o godzinie 14.34. Zaplanowane są dwa postoje podczas, których na podstawie biletów można wsiąść jeszcze do pociągu tj. Tuchów (przyjazd o 15.05; odjazd 15.23) oraz Gromnik (przyjazd 15.35; odjazd 15.45). Historycznym pociągiem do Bobowej przybędzie Pan Młody oraz goście weselni.

Pociąg retro jest jedną z atrakcji Dni Bobowej z kulturą żydowską – „Jak Cadyk z Bobowej córkę wydawał” (8-9 czerwca 2013 roku) na podstawie prawdziwej historii z 1931 roku.

Więcej informacji o wydarzeniu: Dni Bobowej z Kulturą Żydowską

konkursowe_v2

Organizatorami konkursu jest Regionalny Portal Internetowy Bobowa24.pl oraz Urząd Gminy Bobowa.