Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Efektowna wygrana z Królovią!

Autor: Damian Nowak
Wczorajszy mecz 23 kolejki zostanie dla zawodników KS Bobowa zapamiętany jako spotkanie z najwyższą wygraną w sezonie. Bobowianie bowiem rozgromili "Królovie" Królowa Górna wynikiem 8:1.

Po niedzielnej wygranej z liderem A Klasy, zawodnicy KS Bobowa ani myślą zwalniać tempa. Worek z bramkami otworzył się już w 11 minucie, kiedy to pierwszego gola w spotkaniu trafił Piotr Budzyn. Drugiego i trzeciego gola kolejno w 40 i 56 minucie zdobył Sebastian Pawlak.

Druga połowa spotkania dla reprezentantów „Królovi” była niczym istne piekło.  W 59 minucie Damian Świątański dośrodkowując przelobował bramkarza zdobywając 4 gola. Jedyną bramkę goście zdobyli w 60 minucie po kontrze. Hat-trickiem również popisał się Maksymilian Obrzut trafiając gole w 70, 79 i 83 minucie, warto wspomnieć że był on zawodnikiem rezerwowym, który wszedł na plac gry w 65 minucie. Wynik spotkania zamknął Sebastian Pawlak w 85 minucie, również kompletując hat-tricka.

Na następne spotkanie kibiców zapraszamy już w najbliższą niedzielę. Zawodnicy KS Bobowa zmierzą się z drużyną LKS Łużna. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Łużnej.

Skład KS Bobowa:

 1. Gucwa M. [br]
 2. Magiera D.
 3. Flądro K.
 4. Gryzło D.
 5. Zieliński K.
 6. Skrobot M.
 7. Święs P.
 8. Budzyn P. [kpt]
 9. Świątański D.
 10. Pawlak S.
 11. Dulęba G.
 12. Obrzut M.
 13. Zieliński M.
 14. Gucwa K.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy