Pogrom w Wójtowej!

Autor: Damian Nowak
Po ostatniej wygranej z vice-liderem II Ligi Juniorów 5:1, podopieczni Krzysztofa Fladro zmierzyli się dziś z drużyna LKS Wójtowa. Potyczka zakończyła się zaskakująco wysoką wygraną KS Bobowa bo aż 15:1.

Bobowscy piłkarze dominowali w spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty, przede wszystkim dzięki niepełnemu składowi LKS Wójtowa. Przewaga liczebna KS Bobowa nie pozwoliła gospodarzom na wyjście z własnej połowy. Jedyną bramkę w spotkaniu zawodnicy LKS Wójtowa zdobyli w 30 minucie spotkania, wykorzystując błąd obrony.

Gole dla KS Bobowa zdobyli: Bogusz S. (3x), Turski D. (1x), Świątański W. (1x), Nowak D. (2x), Zieliński M. (4x), Myśliwiec Ł. (1x), Juruś K. (1x) oraz Janik K. (2x).