Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Sędzia jednym z bohaterów meczu

Autor: Damian Nowak
W minioną niedzielę, 5 maja drużyna KS Bobowa zmierzyła się na swoim boisku z liderem A klasy w sezonie 2012/13 - drużyną LKS Wójtowa. Niezwykle emocjonująca potyczka zakończyła się dwubramkowym remisem.

Mecz 20. kolejki pomiędzy bobowskimi piłkarzami a liderem zdecydowanie można zaliczyć do tych, które kibice zapamiętają na długo. Powodem do pamięci nie była gra zawodników ale błędy sędziów, które zdarzały się często.

Spotkanie już od pierwszych minut w wykonaniu obu drużyn było bardzo zacięte i agresywne. Żaden z zespołów nie miał zamiaru przegrać spotkania. Pierwszego gola w 25 minucie zdobył Piotr Święs i taki wynik utrzymał się aż do przerwy. Wyrównującego gola goście z Wójtowej zdobyli kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Stan 1:1 utrzymywał się do 76 minuty kiedy to drugiego gola dla gospodarzy zdobył Robert Święs. Niestety radość nie trwała zbyt długo w doliczonym czasie jeden z bobowskich piłkarzy według sędziów faulował w polu karnym dając szansę na wyrównanie dzięki karnemu. Swoją okazję wykorzystali goście doprowadzając ostatecznie do remisu.

Skład KS Bobowa:

 1. Gucwa M. [BR]
 2. Cherjan M.
 3. Flądro K.
 4. Gryzło D.
 5. Magiera D.
 6. Magiera M.
 7. Budzyn P. [K]
 8. Święs R.
 9. Zieliński K.
 10. Święs P.
 11. Dulęba G.
 12. Wojna M.
 13. Obrzut A.
 14. Skrobot M.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy