Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Sędzia jednym z bohaterów meczu

Autor: Damian Nowak
W minioną niedzielę, 5 maja drużyna KS Bobowa zmierzyła się na swoim boisku z liderem A klasy w sezonie 2012/13 - drużyną LKS Wójtowa. Niezwykle emocjonująca potyczka zakończyła się dwubramkowym remisem.

Mecz 20. kolejki pomiędzy bobowskimi piłkarzami a liderem zdecydowanie można zaliczyć do tych, które kibice zapamiętają na długo. Powodem do pamięci nie była gra zawodników ale błędy sędziów, które zdarzały się często.

Spotkanie już od pierwszych minut w wykonaniu obu drużyn było bardzo zacięte i agresywne. Żaden z zespołów nie miał zamiaru przegrać spotkania. Pierwszego gola w 25 minucie zdobył Piotr Święs i taki wynik utrzymał się aż do przerwy. Wyrównującego gola goście z Wójtowej zdobyli kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Stan 1:1 utrzymywał się do 76 minuty kiedy to drugiego gola dla gospodarzy zdobył Robert Święs. Niestety radość nie trwała zbyt długo w doliczonym czasie jeden z bobowskich piłkarzy według sędziów faulował w polu karnym dając szansę na wyrównanie dzięki karnemu. Swoją okazję wykorzystali goście doprowadzając ostatecznie do remisu.