Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wypadek ciężarówki z osobówką w Biesnej

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj (tj. 28.06.) około godziny 10.30 w miejscowości Biesna (gmina Łużna) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki oraz samochodu osobowego w wyniku, którego jedna osoba została ranna.

Zderzenie miało miejsce nieopodal skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 977 z drogą powiatową w kierunku centrum wsi Biesna. Siła uderzenia samochodów była na tyla duża, że opel corsa został przerzucony przez drogę a następnie spadł ze skarpy do rowu znajdującego się 3 metry niżej od poziomu drogi. Prowadzący samochód osobowy, mieszkaniec gminy Ciężkowice, z obrażeniami łuku brwiowego oraz drobnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala, natomiast kierowcy volva nic się nie stało.

Stan poszkodowanego z samochodu osobowego był niegroźny, po zaopatrzeniu oraz przeprowadzeniu badań wyjdzie najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj ze szpitala – mówi st. asp. Jarosław Augustyn, dowódca JRG w Gorlicach. Samochodami podróżowali wyłącznie kierowcy.

Dokładny przebieg wypadku ustalają policjanci z Ruchu Drogowego KPP w Gorlicach. Na miejscu pracował zastęp strażaków z JRG w Gorlicach oraz OSP Łużna.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy