Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Rozstrzygnęły karne!

Autor: Damian Nowak
Wczoraj piłkarze KS Bobowa rozpoczęli walkę w Pucharze Polski 2012/13. Pierwsze i ostatnie jak się okazało spotkanie rozegrali na wyjeździe z drużyną LKS „Victoria” Śnietnica. Mecz zakończył się bowiem remisem 4:4, a w rozegranych następnie rzutach karnych (4:3) wygrała Śnietnica.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Worek z golami w 16 minucie otworzył Marek Magiera, niestety 2 minuty później gospodarze zdołali wyrównać.  Drugiego gola dla KS Bobowa w 32 minucie po dośrodkowaniu zdobył Dominik Gryzło.  Obie drużyny miały jeszcze swoje okazje do zdobycia gola lecz do przerwy wynik już się nie zmienił.

W drugiej części spotkania trzeciego dla gości gola w 63 minucie technicznie lobując bramkarza gospodarzy zdobył ponownie Marek Magiera. Niecałą minutę później ostatniego gola zdobył Piotr Święs. Niestety w samej końcówce spotkania piłkarzom LKS „Victoria” Śnietnica udało się zdobyć trzy bramki, kolejno w 88, 90 i 92 minucie doprowadzając do remisu.

W rozgrywkach pucharowych musi zostać wyłoniony zwycięstwa dlatego został rozegrany konkurs rzutów karnych, w których piłkarze KS Bobowa przegrali 4:3.

Skład KS Bobowa:

 1. Wojna M. [br]
 2. Nowak D.
 3. Flądro K.
 4. Gryzło D.
 5. Magiera D.
 6. Świątański W.
 7. Magiera T. [kpt]
 8. Święs P.
 9. Gucwa K.
 10. Magiera M.
 11. Pawlak S.
 12. Gucwa D.
 13. Juruś K.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy