Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Pierwszy mecz, pierwsza przegrana

Autor: Jakub Oślizło
W dniu dzisiejszym sezon piłkarski rozpoczęli juniorzy bobowskiego klubu. Pierwszy mecz nie należał do udanych, zawodnicy KS Bobowa przegrali w meczu wyjazdowym 4:3 z drużyną LKS "Biała" Brunary.

Po pierwszej części spotkania w meczu prowadzenie objęła drużyna przeciwna, do szatni schodząc z wynikiem 4:1. Jednak KS Bobowa w drugiej połowie zdołała umieścić piłkę w bramce jeszcze dwukrotnie. W 10 min spotkania decyzją sędziego został podyktowany rzut karny, który szczęśliwie został obroniony przez bramkarza drużyny z bobowej.

Pomimo dobrej passy dla naszych zawodników podczas drugiej połowy, mecz wygrała drużyna z Brunar. Bramki dla Ks-u trafiali: 25 min. Wojciech Świątański po asyście Sebastiana Bogusza , 60 min. Łukasz Kieroński po asyście Mateusza Zielińskiego, 93 min. Łukasz Kieroński po asyście Wojciecha Świątańskiego. Zawodnicy LKS “Biała” Brunary trafiali bramki kolejno w : 27 min, 29 min, 37 min i 40 min. W 86 min boisko opuścił kapitan drużyny z Bobowej z powodu kontuzji.

Zapraszamy już na jutrzejsze spotkanie seniorów Ks Bobowa z drużyną LKS Kobylanka. Mecz ten odbędzie się na stadionie w Kobylance o godzinie 16:00.

LKS “Biała” Brunary 4 – 3 (4 – 1) KS Bobowa

Bramki: Wojciech Świątański, Łukasz Kieroński (2x).
Zmiany:  82 min. Jakub Oślizło → —