Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pierwszy mecz, pierwsza przegrana

Autor: Jakub Oślizło
W dniu dzisiejszym sezon piłkarski rozpoczęli juniorzy bobowskiego klubu. Pierwszy mecz nie należał do udanych, zawodnicy KS Bobowa przegrali w meczu wyjazdowym 4:3 z drużyną LKS "Biała" Brunary.

Po pierwszej części spotkania w meczu prowadzenie objęła drużyna przeciwna, do szatni schodząc z wynikiem 4:1. Jednak KS Bobowa w drugiej połowie zdołała umieścić piłkę w bramce jeszcze dwukrotnie. W 10 min spotkania decyzją sędziego został podyktowany rzut karny, który szczęśliwie został obroniony przez bramkarza drużyny z bobowej.

Pomimo dobrej passy dla naszych zawodników podczas drugiej połowy, mecz wygrała drużyna z Brunar. Bramki dla Ks-u trafiali: 25 min. Wojciech Świątański po asyście Sebastiana Bogusza , 60 min. Łukasz Kieroński po asyście Mateusza Zielińskiego, 93 min. Łukasz Kieroński po asyście Wojciecha Świątańskiego. Zawodnicy LKS „Biała” Brunary trafiali bramki kolejno w : 27 min, 29 min, 37 min i 40 min. W 86 min boisko opuścił kapitan drużyny z Bobowej z powodu kontuzji.

Zapraszamy już na jutrzejsze spotkanie seniorów Ks Bobowa z drużyną LKS Kobylanka. Mecz ten odbędzie się na stadionie w Kobylance o godzinie 16:00.

LKS „Biała” Brunary 4 – 3 (4 – 1) KS Bobowa

Bramki: Wojciech Świątański, Łukasz Kieroński (2x).
Zmiany:  82 min. Jakub Oślizło → —

Skład:

 1. Kloc Szymon [br]
 2. Iwański Arkadiusz
 3. Juruś Krzysztof
 4. Siedlarz Jakub
 5. Nowak Damian
 6. Świątański Wojciech
 7. Job Arkadiusz
 8. Oślizło Jakub [kpt]
 9. Zieliński Mateusz
 10. Kieroński Łukasz
 11. Bogusz Sebastian

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy