Początek sezonu pechowy dla bobowskich juniorów

Autor: Jakub Oślizło
W dniu wczorajszym na stadionie przy ul. Sportowej w Bobowej odbył się kolejny mecz rundy jesiennej II Ligi Juniorów. Niestety młodym wychowankom klubu KS Bobowa nie poszczęściło się w spotkaniu z drużyną LKS Szymbark, przegrali oni aż 3:1.

W pierwszej połowie spotkania przewaga widoczna była po stronie gospodarzy. Dzięki trafieniu Łukasza Kierońskiego w 15. minucie do szatni schodzili oni z wynikiem 1:0. Goście również mieli swoje okazje – najdogodniejszą był rzut karny, jednak został on niewykorzystany.

Druga połowa nie była już tak szczęśliwa. Kolejny niewykorzystany rzut karny drużyny z Szymbarku zmobilizował ich do szybkiego ataku. Szalę zwycięstwa na swoją stronę goście przechylili w 70. minucie spotkania zdobywając drugiego gola. Końcowy wynik ustalony został 4 minuty przed końcem spotkania.

Aż 5 zawodników z Szymbarku zostało ukaranych przez sędziego żółtymi kartkami,  w tym jeden dostał ją dwukrotnie. W drużynie z Bobowej jedyną żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Juruś.