Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zwycięstwo wywalczone w doliczonym czasie gry

Autor: Damian Nowak
W niedzielę na boiskach znów zawitały rozgrywki A Klasy. W 7. kolejce  rozgrywek KS Bobowa na wyjeździe zmierzyła się z drużyną LKS Łużna. Potyczka po dramatycznej końcówce zakończyła się szóstym zwycięstwem w tym sezonie klubu z Bobowej.

Pomimo tego, że Łużna znajduje się na przedostatniej pozycji z dorobkiem 3 punktów, zawodnicy tej drużyny udowodnili w niedzielnym spotkaniu, że nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika. Spotkanie, które rozegrane zostało na stadionie w Łużnej należało do bardzo zaciętych i ostrych. Pomimo starań bobowskiej drużyny to LKS Łużna otworzyła wynik spotkania wychodząc na prowadzenie.

Kilkanaście minut później dał o sobie znać jednak najlepszy strzelec KS Bobowa, Sebastian Pawlak doprowadzając do remisu. Dobra dyspozycja gospodarzy sprawiła, że kilka minut przed końcem spotkania KS Bobowa przegrywała 2:1.

Zwycięstwo z rąk LKS Łużna goście jednak wyciągnęli w ostatnich sekundach meczu. W doliczonym czasie gry padły dwa decydujące gole, dzięki którym to KS Bobowa po raz kolejny wróciła do domu z kompletem punktów. Do wyniku 2 – 2 doprowadził naszą drużynę ponowie Sebastian Pawlak a 3 punkty KS Bobowa zapewnili gospodarze, po trafieniu samobójczym.

LKS Łużna 2 – 3 KS Bobowa

 1. Gucwa Mateusz [br]
 2. Magiera Dariusz
 3. Flądro Krzysztof
 4. Gryzło Dominik
 5. Zieliński Kamil
 6. Magiera Marek
 7. Budzyn Piotr [kpt]
 8. Święs Robert
 9. Świątański Damian
 10. Pawlak Sebastian
 11. Świes Piotr
 12. Guzik Mateusz
 13. Wojna Mateusz
 14. Żabiński Daniel
 15. Martuszewski Mariusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy