Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dobra passa siatkarzy LKS Bobowa!

Autor: Jakub Oślizło
Drugą już wygraną w tym sezonie mogą pochwalić się juniorzy Ludowego Klubu Sportowego w Bobowej. W niedzielę (13.10.br.) pokonali oni drużynę MKS Ryglice, w której składzie grają zawodnicy wypożyczeni z Dunajca Nowy Sącz. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 3 :1 dla bobowskiej reprezentacji.

Początek spotkania i pierwszy set należał do drużyny trenerów Marka Skrobota i Łukasza Mężyka. Jednak wychowankowie Pawła Popardowskiego nie dali łatwo za wygrana i to do nich należały trzy kolejne sety. Wygraliśmy drugi mecz w tym sezonie z drużyną, która uważana jest za faworyta ligi – mówi krótko trener LKS Bobowa.

Zespół Pawła Popardowskiego dobrze rozpoczął swój kolejny sezon ligi wojewódzkiej juniorów mając już na koncie dwie wygrane.

W pierwszym secie zespół z Ryglic trochę nas zaskoczył, grali dobrą zagrywką jak i w bloku, jednak w kolejnych partiach to my byliśmy górą – komentuje Damian Gądkiewicz, jeden z zawodników LKS Bobowa. Mamy obecnie optymalny skład a drugie zwycięstwo cieszy jak i motywuje do dalszej pracy.

Następnym meczem który rozegra LKS Bobowa będzie mecz wyjazdowy z GKPS Gorlice.

Skład LKS Bobowa:

1.  Popardowski Jakub
2. Bogusz Sebastian
3. Bogusz Krystian
4. Gądkiewicz Damian
5. Wiejaczka Wojciech
6. Wiejaczka Dawid
7. Matusik Michał
8.  Gryzło Przemysław
9. Tubek Michał
10. Sus Jakub
11. Domin Maciej

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy