Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 21 października 2021

„Orzeł” lepszy! KS Bobowa znów traci punkty

13.10.2013 || Kategorie: Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Damian Nowak

Dzisiaj o 15.00 Klub Sportowy Bobowa rozegrał na wyjeździe najważniejsze spotkanie rundy jesiennej A Klasy. Cały mecz można streścić do trzech minut, które okazały się decydujące.

Obie drużyny wychodząc na murawę liczyły się tylko z kompletem punktów. Już od pierwszych minut piłkarze z Bobowej jak i Wojnarowej wykazywali się dużym poświęceniem i agresją próbując otworzyć wynik na swoją korzyść. Prawdziwe piekło dla naszego zespołu rozpoczęło się w 33 minucie kiedy został odgwizdany pierwszy gol zdobyty przez gospodarzy pomimo iż był strzelony z pozycji spalonej. Kolejne dwie bramki padły w następnych trzech minutach (34 i 35) powiększając prowadzenie Wojnarowej do 3:0.

Zmiana stron boiska nie zmieniła wyniku. W 57 minucie okazję do powiększenia wyniku otrzymali gospodarze, jednak doskonałym refleksem w tej sytuacji popisał się bramkarz bobowskiej drużyny, Mateusz Gucwa broniąc jedenastkę.

Sześćdziesiąt sekund później „Orzeł” otrzymał drugi rzut karny po dotknięciu ręką przez jednego z naszych zawodników, lecz i tym razem wynik nie zmienił się. KS Bobowa do końca spotkania nie straciła już więcej bramek za sprawą wysokich umiejętności bramkarza.

LKS „Orzeł” Wojnarowa 3 – 0 (3 – 0) KS Bobowa

Skład KS Bobowa:

 1. Gucwa Mateusz [br]
 2. Wojna Mateusz (70′ zmiana Magiera Dariusz)
 3. Gryzło Dominik 10px-Yellow_card.svg
 4. Zieliński Kamil
 5. Flądro Krzysztof 10px-Yellow_card.svg
 6. Magiera Marek
 7. Święs Robert
 8. Budzyn Piotr [kpt]
 9. Świątański Damian
 10. Obrzut Maksymilian (58′ zmiana Nowak Damian)
 11. Pawlak Sebastian