Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Czas na nowe deklaracje “śmieciowe” – aktualne stawki!

Autor: Julia Ziomek
Już po raz drugi odkąd weszła w życie ustawa śmieciowa musimy udać się do Urzędu Miasta Bobowa, aby złożyć deklarację w sprawie wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Tym razem na 2014 rok.

Warto poświęcić trochę czasu na wrzucanie odpadów do odpowiednich worków, gdyż są to realne korzyści zarówno dla naszego portfela jak i środowiska. Stawki w gminie Bobowa za gospodarowanie odpadami komunalnymi pozostają bez zmian:

Nowe deklaracje śmieciowe na rok 2014 należy składać do 30 listopada br. Po upływie tego terminu urzędnicy sami wydadzą decyzje ustalającą wysokość opłat na podstawie danych znajdujących się w ewidencji ludności oraz stawki dla odpadów komunalnych gromadzonych i oddawanych w sposób nieselektywny.

Formularze są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta  oraz na stoliku przed wejściem do pokoju nr. 17 na drugim piętrze budynku Gminy. Można go także wydrukować klikając w ten link: FORMULARZ.  Warto poprosić urzędników o pomoc przy wypełnianiu druku jak i zasięgnąć informacje dotyczącą możliwego zwolnienia z opłaty osób czasowo przebywających poza miejscem zamieszkania np. studenci, pracujący w delegacji itp.

Poruszając sprawę śmieci pragniemy ponowić apel do wszystkich mieszkańców i turystów o niewyrzucanie odpadów do lasów czy cieków wodnych.

Foto.: radiojura.com.pl

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy