Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

O jedno zwycięstwo mniej

Autor: Łukasz Augustyn
Aż chciałoby się napisać, że kolejne zwycięstwo na naszym koncie ale niestety nie tym razem. Wczorajszego wieczoru LKS Bobowa przegrał w III ligowym spotkaniu z aktualnym faworytem tabeli LKS Kłos Olkusz.

Był to bardzo ciężki przeciwnik do gry m.in. z powodu znaczącej liczby wygranych spotkań.

Początek spotkania to kilku punktowy odskok gości ale tuż później popełniona seria błędów pozwoliła naszym siatkarzom na wyrównanie a nawet chwilowe prowadzenie. Mimo, iż zawodnicy często remisowali, pod koniec setów nasza drużyna popełniała błędy, które zaważyły ostatecznie na spotkaniu.

W trzecim secie LKS Bobowa całkowicie poddał się przeciwnikom pozwalając na ponad dziesięciopunktową przewagę. Każda kolejna zagrywka drużyny z Olkusza zmniejszała szanse na odrobienie strat. Miejmy nadzieje, że to jednorazowe potkniecie nie wpłynie na utratę podium.

„Zabrakło przede wszystkim obrony w polu, bo na siatce nie byliśmy dzisiaj zespołem gorszym. Brakło też chłodnej głowy w końcówce pierwszego i drugiego seta, które mogliśmy wygrać. Olkusz był dzisiaj zespołem lepszym, ale nie ma co się dziwić bo to faworyt rozgrywek, w którym grają zawodnicy z 1 ligową przeszłością. Będziemy starali się wygrać kolejny mecz i zmierzyć się z Olkuszem ponownie w walce o miejsca 1-4. Doświadczenie zdobyte w tym meczu na pewno zaprocentuje na przyszłość.” – tak skomentował spotkanie kapitan LKS Bobowa Piotr Mędoń

 

„ Przeciwnik okazał się lepszy. W pierwszych dwóch setach nawiązaliśmy walkę jednak błędy w końcówkach spowodowały, że Olkusz wygrał te sety. Staraliśmy się nie ustępować w żadnym elemencie gry. Natomiast w trzecim secie podobnie jak w dwóch pierwszych popełniliśmy za dużo błędów w grze obronnej. Gdyby nie one to szala zwycięstwa mogłaby być po naszej stronie, a tak to przeciwnik był lepszy i zasłużenie wygrał. Należą się gratulacje.  My dalej pracujemy, walczymy, aby za tydzień wygrać w następnym spotkaniu.” – skomentował trener LKS Bobowa Paweł Popardowski

Punktacja

Zespół \ Sety

SET I

SET II

SET III

SUMA

LKS Bobowa

21

22

13

0

LKS Kłos Olkusz

25

25

25

3

Składy

LKS Bobowa

LKS Kłos Olkusz

Trener: Paweł Popardowski Trener:Roman Socha
1)Tubek M. (L) 1)Typel M.
2)Popardowski J. 3)Socha D.
4)Bogusz S. 4)Kaliś T.
5)Bogusz K. 5)Wolny M.
6)Gądkiewicz D. 7)Karkos P.
7)Gryzło D. 8)Socha R.
8)Wiatr R. 10)Laskowski M.
9)Kuś M. 11)Sowicki M. (L)
10)Mędoń P. 12)Poprawa R.
11)Wiejaczka D. 16)Kozub P.
12)Steinhoff B.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy