Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Babcie i dziadkowie świętowali w Wilczyskach

Autor: Mateusz Książkiewicz
We wtorek, 28 stycznia w Domu Ludowym w Wilczyskach dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wilczyskach zaprosiły swoje babcie oraz dziadków z okazji ich styczniowego święta. Do życzeń składanych przez dzieci dołączył się także dyrektor Szkoły Wiesław Tarasek oraz ks. dr Jan Knutelski, miejscowy proboszcz.

Uczniowie chcąc wyrazić wdzięczność za trud jaki dziadkowie ponoszą na co dzień dla swoich wnuków, chętnie zaangażowali się do udziału w uroczystości. Za przygotowanie programu odpowiadały nauczycielki : Ewa Gryzło, Barbara Włodarz, Katarzyna Ligęza.

– Już drugi raz w tym roku organizujemy obchody Dnia Babci i Dziadka ponieważ tydzień temu gościliśmy już część seniorów, ale tych którzy wnuków mają w przedszkolu – mówi dyrektor szkoły Wiesław Tarasek. Na scenie wystąpiła głównie klasa druga, trzecia oraz grupa teatralna “Teatrzyk spod ławki”, który zaprezentował nam jasełka. Dodatkową atrakcją jest występ tancerek – czirliderek, które trenują od ponad roku. Muszę powiedzieć, że wszyscy nauczyciele placówki angażowali się w chętnie w organizację dzisiejszej uroczystości. Samo przygotowanie podarunków-serduszek zajęło ogrom czasu łącznie z panem Bulanda, który te serca wymalował. Nie można zapomnieć o rodzicach, którzy na swoje barki wzięli cały poczęstunek. Świetną sprawą jest Dom Ludowy jaki mamy Wilczyskach i jego bliskość względem szkoły, dzięki temu można w godnych warunkach urządzić takie spotkanie. 

Rodzice dzieci chętnie przygotowali poczęstunek.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy