Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kraków pechowy dla LKS Bobowa, spadek na 5 miejsce tabeli

Autor: Jakub Oślizło
Dnia 18 stycznia br. na hali zespołu AZS POLITECHNIKA Kraków przy ulicy Kamiennej został rozegrany mecz 11 kolejki III ligi mężczyzn w siatkówce. Niestety wyjazdowe spotkanie LKS Bobowa nie przyczyniło się do zwiększenia liczny punktów w tabeli. Nasi siatkarze przegrali z krakowskimi wynikiem 3:1.

Punktowo sety przedstawiały się następująco: 25:12, 25:16, 19:25, 25:17. Konsekwencjami przegranego w Krakowie meczu jest spadek LKS Bobowa z trzeciego na piąte miejsce w tabeli rozgrywek. Bobowski zespół po tej przegranej straciła szansę na udział w drugiej rundzie o zwycięstwo w tegorocznej III lidze. Zabrakło tylko jednego punktu by kontynuować walkę o awans do II ligi.

– Brakło nam jednego seta do awansu do pierwszej czwórki – mówi Paweł Popardowski trener LKS-u. Bardzo dobra pierwsza runda, najlepsza od kilku dobrych lat niestety tak to w lidze bywa że zabraknie  jednego punktu ale nasza postawa jest dalej taka sama by wygrywać kolejne mecze. Trzeba napomnieć że LKS Bobowa składa się z bardzo młodych zawodników w porównaniu z innymi drużynami z III ligi – dodaje.

Skład LKS Bobowa

  1.  Popardowski Jakub
  2. Bogusz Krystian
  3. Gryzło Przemysław
  4. Kuś  Mateusz
  5.  Mędoń Piotr
  6. Steinhoff Bogumił
  7. Tubek Maciej – libero
  8. Bogusz Sebastian
  9. Tubek Michał
  10. Zięba Wojciech

Trener: Paweł Popardowski

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy