Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zwycięstwo na miarę II ligi !

Autor: Jakub Oślizło
Przedwczoraj, 5 stycznia br. na hali sportowo-widowiskowej przy ZS nr 1 w Bobowej odbył się kolejny turniej Małopolskiej Ligi Młodzików. Na przeciw siebie stanęły trzy drużyny: LKS Bobowa, GKPS Gorlice i MKS Andyrchów.

Każdy zespół starał się za wszelką cenę wygrać, gdyż nagrodą był awans do II ligi. Jednak to zawodnicy z Bobowej pokazali, że na swojej hali są w stanie zwyciężyć zdobywając awans. Grupę młodzików LKS Bobowa reprezentowali: Jakub Kosiek, Michał Skupień, Jakub Wójcik, Jakub Gruca, Krystian Romanek, Radosław Zieliński, Szymon Wojtas, Tomasz Sobol, Artur Flądro, Eryk Wojtaczka, Jacek Śliwa, trener Iwona Ćwikła.

Kolejność końcowa dzisiejszego turnieju:

1. LKS Bobowa

2. GKPS Gorlice

3. MKS Andrychów

„ Cieszę się bardzo z awansu naszego zespołu do drugiej ligi. Chłopcy przez całe spotkanie pokazywali, na co ich stać. Nie ukrywam jest to radość zarówno dla mnie i nie wątpliwie dla moich podopiecznych, którzy zwyciężyli dwa spotkania pod rząd. Następne spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się w Kętach gdzie będziemy walczyć o kolejne zwycięstwa.”– Iwona Ćwikła trener zespołu młodzików LKS Bobowa

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy