Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Gimnazjalisto! Zweryfikuj swój wybór szkoły średniej

Autor: Łukasz Augustyn
Już jutro, piątek 21 marca 2014 roku w gorlickiej hali sportowej OSiR przy ulicy Sportowej 9 odbędzie się kolejna edycja „Giełdy Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gorlickiego” skierowana do gimnazjalistów, którzy od września kontynuować będą dalszą naukę w szkołach średnich.


Giełda otwarta będzie w godzinach od 9.00  do 14.00 w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, ul. Sportowa 9 gimnazjaliści, ich rodzice i nauczyciele będą mogli zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015 szkół ponadgimnazjalnych.

Targi szkół średnich umożliwiają zaprezentowanie się w jednym miejscu, w sposób ciekawy, atrakcyjny i bezpośredni propozycji każdej z nich. Jest to znaczne ułatwienie dla gimnazjalistów, którzy muszą wybrać kierunek dalszego kształcenia. W czasie trwania giełdy uczniowie, dyrektorzy oraz nauczyciele chętnie odpowiedzą na każde pytania zainteresowanych, wyjaśnią wątpliwości, przekażą ulotki informacyjne oraz w sposób praktyczny pokażą czego w danej szkole można się nauczyć – od gotowania i pieczenia poczynając, przez strzyżenia włosów, naprawy silników samochodowych, aż na naukowych doświadczeniach chemicznych czy fizycznych kończąc.

Należy podkreślić, że w czasie trwania giełdy obiekty poszczególnych szkół będą otwarte i dostępne dla uczniów klas 3 gimnazjów, aby młodzież mogła zobaczyć na własne oczy szkolną bazę, wyposażenie i warunki do nauki.

W celu sprawnego przebiegu Giełdy, koordynujący ją wydział edukacji, kultury, turystyki i sportu Starostwa Powiatowego w Gorlicach, opracował harmonogram czasowy udziału w niej gimnazjalistów z poszczególnych gmin powiatu gorlickiego.

Zapraszamy wszystkie osoby stojące przed wyborem kształcenia w szkole ponadgimnazjalnej do odwiedzenia „Giełdy Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gorlickiego”.

źródło SP
fot. archiwalne

mimg_1001

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy