Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pewne zwycięstwo LKS Bobowa

Autor: Jakub Oślizło
W sobotę, 15 marca w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej został rozegrany w pięknym stylu mecz piłki siatkowej pomiędzy zawodnikami LKS Bobowa a TS Podhalański Czarny Dunajec. Gospodarze nie dali gościom z gór cienia szans.


Tak szybko rozegranego spotkania piłki siatkowej na bobowskiej hali dawno nie było. Już po godzinie było wiadomo kto został zwycięzcą szesnastej kolejki w III lidze mężczyzn.

Gospodarze w ani jednej minucie nie dali rywalowi szansy na odrobienie strat. Bardzo dobre przygotowanie naszych siatkarzy oraz dobre decyzje trenera podczas gry pozwoliły na osiągnięcie dużej przewagi. Wczorajszy mecz można uznać za jeden z lepszych gdyż TS PODHALAŃSKI Czarny Dunajec ma na swoim koncie tylko pięć punktów mniej od zawodników LKS Bobowa. Przed nami już tylko dwa ostatnie spotkania w tym sezonie dlatego mamy nadzieje, że naszym siatkarzom uda się je zwyciężyć i zakończą sezon na wysokim miejscu.

„Cieszę się z dzisiejszego zwycięstwa wynikiem 3:0. Po trzy tygodniowej przerwie wznowiliśmy rozgrywki w trzeciej lidze. Zawsze po takiej przerwie jest niebezpieczeństwo jak ta forma będzie wyglądać, ale praca na treningach oraz chęci ze strony chłopaków są bardzo duże. Dziś zaprezentowali radosną siatkówkę, cieszyli się z gry. Nie brakowało dużo ciekawych akcji a co najważniejsze uzyskaliśmy trzy punkty. Do rozegrania zostało nam jeszcze dwa spotkania. Za tydzień odbędzie się ostatni mecz w Bobowej i mam nadzieje, że to nachodzące spotkanie będzie równie ciekawe i owocne jak dzisiejsze” – skomentował mecz trener Paweł Popardowski

 

Zespoły / Sety

SET I

SET II

SET III

Ogólnie

LKS Bobowa

25

25

25

3

TS PODHALAŃSKI Cz. Dunajec.

16

12

22

0

 

LKS Bobowa TS PODHALAŃSKI Cz. Dunajec.
Trener: Paweł Popardowski Trener: Bogdan Palarz
1) Tubek M. (L) 3) Bulanda D.
2)Popardowski J. 4)Grzybacz E.
3)Iwański J. 5)Kajewski K. (K)
4)Bogusz S. 6)Budz P.
5)Bogusz K. 9)Gut M.
6)Gądkiewicz D. 10)Dziedzic G.
7)Gryzło P. 11)Kroma J.
8)Zięba W. 14)Leja M.
10)Mędoń P. (K) 15)Kudasik T.
11)Wiatr R. 16)Bałos J.
12)Steinhof B. 17)Kapuściak M.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy