Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wybory miss ziemi gorlickiej. Wśród nich nasze piękne dziewczyny!

Autor: Łukasz Augustyn
Wszyscy wiedzą, że piękniejszych kobiet od Polek nie ma na świecie. Ale jak by się tak pokusić o wybór tej najładniejszej? Wszystkim znane są wybory Miss Świata, Miss Polski, w Gorlicach dziewczyny walczą o tytuł "Miss Pogórza". Wśród 15-finalistek aż pięć związanych z Bobową, zagłosuj na nie!

27 lutego br. w kinie Wiarus zorganizowano casting dziewczyn do konkursu pn. ” Najpiękniejsza jest wśród nas – I Regionalne Wybory Miss Pogórza – Gorlice 2014”.  Do konkursu zgłosiło się 21 młodych mieszkanek ziemi gorlickiej w wieku 16-24 lata. Każda z nich, wchodząc pojedynczo na scenę, poproszona została o przedstawienie się i powiedzenie kilku słów o sobie. Następnie panie w pięknym stylu przeszły wzdłuż sceny, by członkowie jury mogli podziwiać ich lekkość i grację.  Po zakończonych prezentacjach jury w składzie: Jerzy Guzik ( Kino-Teatr Wiarus), Piotr Sekuła (Gorlice. Tv) i Maciej Wodziński (Gorlice. Tv) udało się na naradę.

Ostatecznie po długich namysłach, jury ogłosiło swój wybór. Wśród 15 –tu szczęśliwych finalistek znalazły się następujące panie:

 1. Katarzyna Czyż
 2. Joanna Przybylska
 3. Anna Ludwin
 4. Paulina Mucha
 5. Karolina Pajor
 6. Sandra Romanek
 7. Renata Ziółkowska
 8. Marzena Pabisińska
 9. Izabella Tomaszewska
 10. Klaudia Uram
 11. Magdalena Janota
 12. Sabina Job
 13. Anna Salamon
 14. Paulina Kalamaszek
 15. Marlena Lenard

Z terenu gminy Bobowa, do finału zakwalifikowało się aż pięć kandydatek. Na co dzień uczęszczają one do Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Zapewne warto zagłosować właśnie na nie! Aby oddać swój głos na wybraną przez siebie kandydatkę  należy wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując nr. kandydatki np.: 14. Głosowanie potrwa do niedzieli, 9 marca br. godz. 15.00.

Wszystkich zainteresowanych już dzisiaj zapraszamy na niedzielny Finał I Regionalnych Wyborów Miss Pogórza – Gorlice 2014 – odbędzie się on w budynku KINA WIARUS o godzinie 16.00 (9 marca).

Podczas finału  konkursu, kandydatki zaprezentują się w 3 strojach: wieczorowym, sportowym oraz dowolnym. Zostaną także przyznane tytuły Laureatki wybranej przez jury, publiczność na widowni oraz internautów. Nagrodą główną Miss Pogórza jest kwota 1000zł oraz start w wyborach Miss Małopolski.

Źródło: gorlice.tv / halogorlice.pl

Kandydatka nr 14 – Paulina Kalamaszek

[jwplayer mediaid=”60399″]

Kandydatka nr 13 – Anna Salamon

[jwplayer mediaid=”60401″]

Kandydatka nr 12 – Sabina Job

[jwplayer mediaid=”60403″]

Kandydatka nr 11 – Magdalena Janota

[jwplayer mediaid=”60404″]

Kandydatka nr 5 – Karolina Pajor

[jwplayer mediaid=”60405″]

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy