Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Występy oraz zabawy z okazji Dnia Dziecka w Bobowej (FILM)

02.06.2014 Autor: Łukasz Augustyn
Festyny organizowane przez Zespół Szkół nr 1 w Bobowej to już co roczna czerwcowa tradycja. Podczas wczorajszej, tegorocznej edycji nie zabrakło licznie przybyłych rodzin, młodzieży oraz dzieci jak i dobrej pogody. Na scenie prezentowali się uczniowie szkoły, Rycerze natomiast do wspólnej tanecznej zabawy porwał zespół Bo-Boscy. 

Dzień dziecka jest dobrą okazją do organizacji różnorakich imprez jak festyny czy pikniki rodzinne. Nie inaczej było w naszym mieście, w którym festyn przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej pod hasłem: Historia nauczycielką życia rozpoczął cykl zabawa w naszej gminie. Co prawda Sędziszowa miała być pierwsza jednak powódź przeszkodziła plany organizatorom i z tego co udało się dowiedzieć termin nowy dla tej imprezy to 15 czerwca.

Na placu przy Zespole Szkół nr 1 cały czas rotowały liczne grupy osób, przez co ogólna frekwencja wyszła bardzo wysoka. Z roku na rok przybywa także występujących na scenie jak i osób chcących się zaangażować w organizacje przedsięwzięcia. Dla przybyłych oprócz prezentacji na scenie przygotowane były gry i zabawy, grill, lody, mała gastronomia, a także możliwość zakupu domowych ciast które rozeszły się lotem błyskawicy. Na pobliskim Orliku rozegrano zawody dla starszych jak i młodszych uczestników festynu.

„Dotychczas podczas poprzednich edycji padało w tym roku z całą radością mogę powiedzieć, że to się zmieniło – mówi Adam Urbanek dyrektor ZS nr 1 w Bobowej, jednoczenie główny organizator wczorajszej imprezy. Na festynie mieliśmy dużo występów naszych dzieci i młodzieży, były turnieje sportowe m.in. piłka nożna i siatkówka a podczas wieczornej zabawy zagrał dla nas zespół Bo-Boscy. W między czasie wystąpił chór szkolny oraz zaprezentowali się dzielni Rycerze. Była fajna zabawa a co cieszy najbardziej pojawiły się całe rodziny nieraz w kilku pokoleniach. Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim sponsorom, którzy bardzo nas wsparli i zawsze pomagają. Dziękujemy im za to, że uatrakcyjnili dzisiejszy dzień a co za tym idzie każdy otrzymał jakiś gadżet niespodziankę. Na koniec chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia, sporo osób się przy tym napracowało ale myślę że warto było poświęcić się dla uśmiechu naszych milusińskich.”

Festyn świetnie poprowadziła dwójka nauczycieli: Maria Ziomek oraz Dariusz Włodarz. W organizacje zabawy włączyła się aktywnie rada rodziców oraz pozostali nauczyciele, którzy przygotowywali część artystyczną.

fot. Jakub Oślizło

 

video
Więcej Video

Igrzyska otwarły przepustkę. Wielkie wydarzenia sportowe przed nami. To szansa dla turystki! (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)