Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 23 października 2021

Już w najbliższą sobotę wygraj wycieczkę do Ziemi Świętej na festynie w Szalowej! (FILM)

01.07.2014 || Kategorie: Komunikaty, Kultura, Powiat || Autor: Łukasz Augustyn

Już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja Rekreacyjno-Sportowego Festynu w Szalowej, podczas którego czeka wszystkich przybyłych moc atrakcji. Wśród nich loteria fantowa z super nagrodami – wycieczka do Ziemi Świętej, występ Promyczków Dobra, Orkiestry Dętej z Szalowej, koncert zespołu FANATIC, przejazd motocyklowy a w drugi dzień konkurs piłki nożnej dzikich drużyn.

Pomysłodawcą a zarazem organizatorem festynu jest ks. Piotr Barczyk, wspierany dzielnie przez młodzież oraz proboszcza parafii Szalowa ks. Mieczysława Górskiego. Druga edycja wydarzenia podobnie jak w roku ubiegłym odbędzie się w pierwszy weekend wakacji czyli 5 i 6 lipca br.

Impreza cieszy się wysoką frekwencją dzięki bogatemu programowi oraz szczytnemu celowi – zyski zostaną przeznaczone na dalszy remont oraz utrzymanie Domu dla Młodzieży „Stara Plebania” w Szalowej. Miejsce to ma klimat oraz atmosferę, która przyciąga młodzież i nie tylko. O tym że plebania cieczy się popularnością świadczyć może założona na facebooku społeczność, do którego polubienia serdecznie zapraszamy – kliknij tutaj!

Wszystkie atrakcje jakie zostały przygotowane znajdziecie poniżej w programie tegorocznego festynu. Zapraszamy także do obejrzenia zapowiedzi filmowej festynu. O sukcesie pierwszej edycji wydarzenia można przeczytać tutaj: Baciary na szalowskim festynie przyciągnęły tłumy!

 

W razie niedostępności materiału prosimy odświeżyć stronę.

 

mB2 PLAKAT FESTYN SZALOWA 2014 -2