Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wybierz najlepszy lokal powiatu gorlickiego!

Autor: Duda Justyna
Hotel Restauracja Ostoja w Bobowej bierze udział w konkursie na najsmaczniejszy lokal powiatu gorlickiego! Głosowanie trwa do 13 sierpnia 2014r, dlatego spieszmy się.

Restauracja i Hotel Ostoja to kompleks dwóch nowoczesnych budynków. W jednym z nich mieści się trzygwiazdkowy hotel, drugi zaś budynek to część restauracyjna. Zajazd specjalizuje się w organizowaniu imprez okolicznościowych, czyli wesel oraz przeróżnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Dzięki sprzyjającej infrastrukturze Ostoja jest w stanie zorganizować przyjęcia dla 150 i 300 osób jednocześnie.  Atutem lokalu jest tradycyjna kuchnia polska i regionalna. W ofercie jest zawsze danie dnia, które nie tylko pięknie wygląda ale i wspaniale smakuje. Dużą zaletą restauracji jest również miła i sprawna obsługa. Ostoja z Bobowej prowadzi również działalność cateringową oraz produkcję garmażeryjną. W ofercie znajdziemy ręcznie wykonywane uszka i pierogi, te ostatnie wykonywane zgodnie z tradycyjną recepturą babci Jasi.

Głosy na Zajazd Ostoja można oddawać do 13 sierpnia 2014r. w dwóch formach: poprzez kupony drukowane w „Gazecie Gorlickiej” oraz poprzez przesłanie na numer 72355 SMS-a o treści: SMAKOSZ. po kropce numer wybranego kandydata. W odpowiedzi na SMS-a uczestnik plebiscytu otrzyma kod dostępu do e-wydania “Gazety Krakowskiej”. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to jeden punkt w głosowaniu na danego kandydata.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w internecie na stronach Serwisu www.gorlice.naszemiasto.pl we wtorek, 26 sierpnia oraz na łamach tygodnika lokalnego „Gazeta Gorlicka” .Laureatem plebiscytu zostanie kandydat, na którego zostanie oddana największa liczba głosów SMS oraz na kuponach.

Trzymamy mocno kciuki i głosujemy aby pokazać siłę Bobowej w powiecie!

mDSC_0868

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy