Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Raz na wozie, raz pod wozem. KS Bobowa przegrywa z Moszczenicą

Autor: Jakub Oślizło
W niedzielę (7 września br.) o godzinie 11:00 na stadionie w Moszczenicy rozegrany został mecz A klasy seniorów pomiędzy  drużynami KS Bobowa a "Moszczanką" Moszczenica. Niestety spotkanie nie należało do najlepszych ze strony Bobowian, gospodarze bowiem wbili naszym piłkarzom dwa gole a tym samym wygrywając całe spotkanie. 

Co prawda piłkarze KS Bobowa stwarzali wiele sytuacji strzeleckich jednak żadna z nich nie została zamieniona na bramkę. Po ostatnim wysokim wyniku z LKS Kryg, kibice czują niewątpliwie zawód przegraną z Moszczanką. Gospodarze z Moszczenicy w drugiej połowie meczu stworzyli kilka akcji, z których jedna zaowocowała golem. Dodatkowo w 80 minucie spotkania kapitan bobowskiego zespołu faulował gracza drużyny przeciwnej i sędzia podyktował rzut karny, który został skutecznie wykorzystany. Pomimo, że bobowianie do samego końca sportowej rywalizacji atakowali bramkę rywala nie udało się wbić ani jednej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 i oddaniem 3 pkt. na rzecz Moszczanki Moszczenia.

Kolejnym spotkaniem, które czeka zawodników KS Bobowa to mecz z drużyną LKS Kobylanka rozegrane ono zostanie na stadionie w Bobowej w najbliższą niedzielę (tj. 14.09) o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy !

1. Barczyk Arkadiusz
2. Nowak Damian
3. Gryzło Dominik
4. Zieliński Kamil
5. Flądro Krzysztof
6. Gucwa Krystian ( zmiana Dulęba Grzegorz)
7. Oślizło Jakub
8. Budzyń Piotr
9. Świątański Damian
10. Magiera Marek
11. Pawlak Sebastian

fot. archiwalne

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy