Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zagrali charytatwynie dla Kamila

Autor: Łukasz Augustyn
O tym, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje mogliśmy się przekonać w sobotni wieczór podczas imprezy charytatywnej w Sali widowiskowej „ Koronka” gdzie grupa kolegów zorganizowała imprezę taneczną na koniec wakacji zbierając przy tym datki na szczytny cel jakim jest pomoc dla Kamila, który uległ nie tak dawno wypadkowi na terenie Bobowej.

Dużo się mówi o tym że w dzisiejszym społeczeństwie panuje znieczulica oraz brak pomocy drugiej osobie. Dziś liczymy się my i może nasi najbliżsi ale ktoś z naszego otoczenia już nie.  Istnieją jednak osoby dla które chcą pomóc innym. Środki zebrane w sobotnią imprezę zostaną przeznaczone na rehabilitację dla Kamila, poszkodowanego w wypadku motocyklowym.

Na sobotnią imprezę przybyło ok. 80 osób co przełożyło się na 590 zł zebranych datków. Jak podkreślają organizatorzy to nie ostatnia impreza takiego typu i będą się starać zorganizować kilka podobnych eventów.

„Pomysł jest spontaniczny. Po prostu chodziliśmy, odwiedzaliśmy go. Widzieliśmy, że każda pomoc, każde pieniądze na rehabilitacje przydadzą się. Zaczęliśmy myśleć o imprezie. Moim zdaniem jest dużo młodych ludzi, którzy chcą się pobawić, a w Bobowej brakuje tego więc załatwiliśmy miejsce, didżeja. Teraz to jest rzadkość żeby jakiś didżej zagrał za darmo. Udało nam się to i będziemy próbować dalej. Wszystko zależy od chętnych. Zaproszenia były na facebooku na chwilę obecną wpłaciło już około 50 osób, jednak ile osób przyjdzie i da – tego nie wiemy, ale każda ilość będzie dobra. Są to wolne datki. Z Kamilem jest coraz lepiej i te fundusze, które zbieramy będą przeznaczone na rehabilitacje Kamila. Zbiórkę pieniędzy zaczęliśmy właśnie tą imprezą. Postaramy się porozmawiać z proboszczami w parafiach. Będziemy działać w Stróżach i w Bobowej. Jeśli uda się ta impreza to będzie następna. Jednak wszystko zależy od ilości osób, żeby to wszystko się opłacało.” –  opowiedzieli o inicjatywie Dagmara Groń, Łukasz Myśliwiec, Kacper Walicki,Darek Muszyński

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy