Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowscy seniorzy wygrywają trudny mecz z KS Ropa

Autor: Łukasz Augustyn
Nie od dziś wiadomo, że zespół KS Ropa to nie lada gratka jako przeciwnik dla innych zespołów grających w A klasie piłki nożnej. Jednak w niedzielne południe (12 października br.) naszym seniorom z KS Bobowa udało się pokonać piłkarzy z Ropy, pomimo tego że było czasami bardzo nerwowo.

Wśród zawodników obu drużyn była widoczna duża determinacja by wygrać, zwłaszcza że każda ze stron zdawała sobie sprawę z piłkarskich możliwości. Każda minuta spotkania była zacięta co odbiło się niestety na wywołanej agresji, którą arbiter pacyfikował żółtymi a w konsekwencji czerwonymi kartkami. Nie obyło się bez wyzwisk i przepychanek co dodawało pikanterii temu meczowi.

– Mecz był dla nas wart poniekąd aż 6 punktów a to z tego względu że KS Bobowa miała siódme miejsce natomiast do Ropy będącej na piątym dzielił nas jeden punkt. Do drugiego miejsca brakowało zaledwie trzech punktów i to się udało osiągnąć. Pomimo, że zwycięstwo 1:0 jest może znikome, bardzo dużo daje nam w tabeli. Od kilku lat robimy wszystko, żeby jednak w końcu przeskoczyć A klasę, którą mamy już tak ograną. Wypadałoby aby drużyna z Bobowej grała już okręgówce. Zespół z Ropy był trudnym przeciwnikiem, zawsze gra się z nim ciężko dlatego osobiście bardzo cieszę się z wyniku skomentował trener Andrzej Sagan

Jak wtajemniczeni obserwatorzy wiedzą KS Ropa ma swój styl grania, który przez wiele spotkań utrzymywali jednak próby ataku w stronę bramki zespołu KS bobowa skutkowały zderzeniem z murem w postaci naszego wspaniałego bramkarza. Podczas spotkania było kilka czystych sytuacji na powiększenie swojego dorobku punktowego rzecz Bobowian. Wszyscy kibice zgodnie podkreślali ze dawno nie widzieli równie ciekawego i zaciętego spotkania.

KS Bobowa 1 – 0  KS Ropa

 

1).Barczyk Arkadiusz

2).Gryzło Dominik

3). Pawlak Sebastian

4).Zieliński Kamil

5).Flądro Krzysztof

6).Abram Daniel

7).Magiera Tomasz

8.)Budzyn Piotr ( K )

9).Zielinski Mateusz ( M )

10).Obrzut Maksymilia

11).Dulęba Grzegorz

 

 

tekst

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy