Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Fotel lidera i 3 punkt przewagi nad drugim miejscem. Bobowscy juniorzy górą!

Autor: Jakub Oślizło
Tak oto można podsumować rundę jesienną sezonu 2014/2015 juniorów bobowskiego KS-u. Juniorzy nie przegrali żadnego meczu a remisów było tylko dwa. Również w tym ostatnim meczu z 15 listopada kiedy to zmierzyli się z LKS Uście Gorlickie wywalczali zwycięstwo. Czy tak samo będzie wiosną? Czy wskoczą do drugiej ligi?

W ubiegłą sobotę bobowscy juniorzy, wychowankowie Krzysztofa Flądro rozegrali wyjazdowe spotkanie w Uściu Gorlickim pokonując tamtejszą drużynę wynikiem 3:2.

Mecz od pierwszych minut należał do bobowian, którzy zdołali oni trafić pierwszą bramkę otwierającą wynik. Był to gol zdobyty strzałem z dystansu przez Jakuba Oślizło w 15 min. Następnie gospodarze wyrównali do stanu 1:1 i wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po rozpoczęciu drugiej części meczu górą byli gospodarze, którzy stwarzali sobie wiele sytuacji strzeleckich ale żadnej z niej nie wykorzystali. Bobowianie zdołali się szybko podnieść i w ok.60 minucie bramkarza z Uścia pokonał Filip Świątański. Przeciwnicy za wszelką cenę nie chcieli oddać skóry za wygraną i zdołali ponownie zremisować. Ostateczną bramkę zamykającą wynik spotkania trafił w 79 min. Wojciech Świątański strzałem z rzutu wolnego z ok. 35 metrów.

Tuż przed końcem drugiej część spotkania 2 żółty kartonik zobaczył stoper KS-u Damian Nowak co było przyczyną opuszczenia przez niego placu gry. KS Bobowa kończyło mecz w 10- tkę, lecz zdołało utrzymać wynik i powiększyć swoją przewagę w tabeli ogólnej o 3 pkt. nad drużyną zajmującą drugie miejsce.