Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS zwycięża w Andrychowie i zagra w rundzie finałowej III ligi! (TV)

26.01.2015 Autor: Mateusz Książkiewicz
Dla LKS Bobowa sobotni wyjazdowy mecz w Andrychowie, gdzie zmierzył się z miejscową drużyną MKS Andrychów, nie należał do najłatwiejszych. Pomimo przegranej w pierwszym i drugim secie, końcówka meczu dzięki waleczności zawodników należała do naszej drużyny.

Sobotnie zwycięstwo umożliwiło LKS Bobowa walkę w rundzie finałowej III ligi. Jest to ewenement w całej historii klubu. Wyłonione podczas finałów dwa najlepsze zespoły będą walczyć o awans do II ligi.

– Nasza drużyna wygrała znakomity mecz – mówi z dumą Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę, wiedzieliśmy że tylko zwycięstwo gwarantuje nam awans do pierwszej czwórki tabeli. Myślę, że w pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Byliśmy drużyną lepszą w tym spotkaniu, pokazaliśmy siatkówkę na najwyższym poziomie. Wygrać na hali w Andyrchowie to wielki sukces a jest to zasługa całego zespołu. Na pewno było dużo emocji, ale to nasi zawodnicy byli lepsi. Już za tydzień rozpoczynamy rundę finałową meczem na własnej hali z Gorlicami. Już dzisiaj zapraszamy kibiców, liczymy na mocny doping. 

Skład LKS Bobowa podczas meczu: Popardowski Jakub (9), Kuś Mateusz (12), Gądkiewicz Damian (11), Mędoń Piotr (17), Smoszna Dawid (1), Steinhoff Bogumił (7), Tubek Maciej – libero, Gryzło Przemysław (6), Zięba Wojciech, Wiatr Rafał , Iwański Jarosław, Kudławiec Marcin , trener Popardowski Paweł.

 

fot. achiwum (ilustracyjne)
mDSC00879

 

 

 

video
Więcej Video

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)