Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS zwycięża w Andrychowie i zagra w rundzie finałowej III ligi! (TV)

26.01.2015 Autor: Mateusz Książkiewicz
Dla LKS Bobowa sobotni wyjazdowy mecz w Andrychowie, gdzie zmierzył się z miejscową drużyną MKS Andrychów, nie należał do najłatwiejszych. Pomimo przegranej w pierwszym i drugim secie, końcówka meczu dzięki waleczności zawodników należała do naszej drużyny.

Sobotnie zwycięstwo umożliwiło LKS Bobowa walkę w rundzie finałowej III ligi. Jest to ewenement w całej historii klubu. Wyłonione podczas finałów dwa najlepsze zespoły będą walczyć o awans do II ligi.

– Nasza drużyna wygrała znakomity mecz – mówi z dumą Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę, wiedzieliśmy że tylko zwycięstwo gwarantuje nam awans do pierwszej czwórki tabeli. Myślę, że w pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Byliśmy drużyną lepszą w tym spotkaniu, pokazaliśmy siatkówkę na najwyższym poziomie. Wygrać na hali w Andyrchowie to wielki sukces a jest to zasługa całego zespołu. Na pewno było dużo emocji, ale to nasi zawodnicy byli lepsi. Już za tydzień rozpoczynamy rundę finałową meczem na własnej hali z Gorlicami. Już dzisiaj zapraszamy kibiców, liczymy na mocny doping. 

Skład LKS Bobowa podczas meczu: Popardowski Jakub (9), Kuś Mateusz (12), Gądkiewicz Damian (11), Mędoń Piotr (17), Smoszna Dawid (1), Steinhoff Bogumił (7), Tubek Maciej – libero, Gryzło Przemysław (6), Zięba Wojciech, Wiatr Rafał , Iwański Jarosław, Kudławiec Marcin , trener Popardowski Paweł.

 

fot. achiwum (ilustracyjne)
mDSC00879

 

 

 

video
Więcej Video

Igrzyska otwarły przepustkę. Wielkie wydarzenia sportowe przed nami. To szansa dla turystki! (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)