Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowa przegrywa w finale z Grunwladem Chełmek

Autor: Jakub Oślizło
Dwa dni temu,  w sobotę 21 lutego br. na hali widowiskowo-sportowej przy ZS nr.1 w Bobowej rozegrany został już drugi finałowy mecz III ligi mężczyzn między drużynami LKS Bobowa a liderem tegorocznych rozgrywek drużyną Grunwald Chełmek. Niestety bobowianie przegrali to spotkanie 3:1.

Mecz ten w wykonaniu podopiecznych Pawła Popardowskiego nie należał  do najlepszych. Pierwszy set należał do gości, którzy to pokonali bobowian 25:22. W następnej części spotkania przyszedł czas na dobrą grę zawodników LKS-u którzy to bez większych problemów wygrali tą partię gry 25:11. Zawodnicy z Chełmka nie dali jednak skóry za wygraną pokonując gospodarzy w kolejnych dwóch setach 26:24 i 25:23.

Bardzo trudny mecz, przeciwnik robił wszystko co mógł aby przerwać naszą dobrą grę, bardzo umiejętnie zwalniał tempo gry. Było tam kilku doświadczonych zawodników szkoda tylko, że w niektórych momentach zachowywali się nie sportowo i przedłużali tempo gry. Zagraliśmy może nie najgorzej, szkoda tych końcówek w tych trzech setach gdzie  przegraliśmy minimalnie. Zwycięstwo było blisko, w małych punktach wygraliśmy ale ogólnie przegraliśmy mecz – skomentował trener LKS Bobowa Paweł Popardowski.

Skład LKS Bobowa:

1. Popardowski Jakub
2. Kuś Mateusz
3. Gądkiewicz Damian
4. Mędoń Piotr
5. Smoszna Dawid
6. Steinhoff Bogumił
7. Tubek Maciej – libero
8. Gryzło Przemysław
9. Iwański Jarosław
10. Zięba Wojciech
11. Wiatr Rafał
12. Kudławiec Marcin

Trener: Paweł Popardowski

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy