Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowscy seniorzy przegrywają w Kobylance

Autor: Jakub Oślizło
Minionej niedzieli (tj. 26.04 br.) seniorzy KS Bobowa polegli na wyjazdowym meczu z LKS Kobylanka wynikiem 0:2. Spotkanie to było jednym z najcięższych jakie czekają zawodników z Bobowej jeszcze w rundzie wiosennej.

Przypomnijmy przeciwnicy z Kobylanki zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli. Obie bramki niedzielnego spotkania padły w pierwszej połowie a strzelcem obydwu z nich był Kamil Przybyłowicz. Pierwszą z nich strzelił w 35 min. natomiast drugą w doliczonym czasie pierwszej części meczu.

Wpływ na wynik mógł mieć fakt, że bobowianie pojechali na ten mecz w okrojonym składzie ponieważ pojechał skład podstawowy oraz jeden rezerwowy. Dodatkowo liczba zawodników KS-u zmalała w drugiej połowie gdyż lewy pomocnik Damian Świątański zdołał uzbierać na swoim koncie dwa żółte kartki, które otrzymał kolejno w 49 min. a następnie w 62 min. kiedy to została zamieniona na czerwoną kartkę dla tego zawodnika.

W 85 min. trener drużyny z Bobowej zadecydował o zmianie prawego pomocnika, którym był Daniel Abram a na jego miejscu pojawił się Wojciech Świątański.

Po niedzielny meczu seniorzy KS Bobowa zajmują 5 miejsce w tabeli (rozegrali 17 spotkań z czego 11 wygrali, 1 zremisowali oraz 5 przegrali). Natomiast 3 maja rozegrają spotkanie z LKS Uście Gorlickie.

Skład KS Bobowa

Arkadiusz Barczyk
Daniel Abram (85′)
Piotr Budzyn
Krzysztof Flądro
Dominik Gryzło
Marek Magiera
Tomasz Magiera
Damian Nowak
Sebastian Pawlak
Damian Świątański
Kamil Zieliński
Wojciech Świątański (85′)
fot. ilustracyjna (archiwum)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy