Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Bobowscy seniorzy przegrywają w Kobylance

Autor: Jakub Oślizło
Minionej niedzieli (tj. 26.04 br.) seniorzy KS Bobowa polegli na wyjazdowym meczu z LKS Kobylanka wynikiem 0:2. Spotkanie to było jednym z najcięższych jakie czekają zawodników z Bobowej jeszcze w rundzie wiosennej.

Przypomnijmy przeciwnicy z Kobylanki zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli. Obie bramki niedzielnego spotkania padły w pierwszej połowie a strzelcem obydwu z nich był Kamil Przybyłowicz. Pierwszą z nich strzelił w 35 min. natomiast drugą w doliczonym czasie pierwszej części meczu.

Wpływ na wynik mógł mieć fakt, że bobowianie pojechali na ten mecz w okrojonym składzie ponieważ pojechał skład podstawowy oraz jeden rezerwowy. Dodatkowo liczba zawodników KS-u zmalała w drugiej połowie gdyż lewy pomocnik Damian Świątański zdołał uzbierać na swoim koncie dwa żółte kartki, które otrzymał kolejno w 49 min. a następnie w 62 min. kiedy to została zamieniona na czerwoną kartkę dla tego zawodnika.

W 85 min. trener drużyny z Bobowej zadecydował o zmianie prawego pomocnika, którym był Daniel Abram a na jego miejscu pojawił się Wojciech Świątański.

Po niedzielny meczu seniorzy KS Bobowa zajmują 5 miejsce w tabeli (rozegrali 17 spotkań z czego 11 wygrali, 1 zremisowali oraz 5 przegrali). Natomiast 3 maja rozegrają spotkanie z LKS Uście Gorlickie.