Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jakiego dostawcę Internetu wybrać? Kto ma najniższe ceny i dobrą jakość?

Autor: Łukasz Augustyn
Rozwój technologii wymusza na dostawcach Internetu ciągłe inwestycje w posiadaną infrastrukturę a ostatnie lata to wyścig ofert, bowiem każdej firmie zależy na jak najszerszym wachlarzu usług oraz najwyższej ich jakości.  

Potrzeby klientów zna bardzo dobrze jedna z lokalnych firm – PolNET24 mająca swoją siedzibę w Bobowej przy ulicy Grunwaldzkiej. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usług dostępu do Internetu. Jej dynamiczny rozwój oraz uruchomienie nowych nadajników pozwoliły na świadczenie usług na nowych terenach takich jak m.in. Szalowa, Polna, Stróże, Wilczyska czy Wojnarowa. Jak podkreślają przedstawiciele firmy na tym nie koniec dalszych inwestycji. Następnym krokiem będzie poszerzanie zasięgu w kierunku Grybowa oraz Korzennej.

W ostatnim czasie firma zamontowała również nadajniki na wieży telekomunikacyjnej w Gromniku co pozwoliło na zwiększenie zasięgu w stronę Tuchowa i Zakliczyna. Urządzenia znajdujące się w infrastrukturze PolNETu wykorzystują głównie standard sieci bezprzewodowej WiFi AC.

Warto wspomnieć, że oferowany przez firmę PolNET dostęp do Internetu jest jednym z najtańszych ofert na lokalnym rynku. Abonament zaczyna się już od 29 zł/ miesięcznie a oferowana maksymalna przepustowość łącza wynosi 30Mb/s. W planie jest zwiększenie prędkości internetu do 50 MB/s jeszcze w tym roku. Firma zapewnia stały serwis oraz monitoring jakości swoich usług.

Osoby podpisujące nowe umowy z firmą Polnet mogą skorzystać z pełnego wachlarzu dogodnych warunków oraz wypróbować Internet bez żadnych konsekwencji przez 90 dni. Ciekawą propozycją może być również możliwość podpisana umowy na dostęp do Internetu, mimo że posiadamy umowę z innym dostawcą, wtedy płacimy 1zł/miesięcznie do końca trwania umowy z obecnym dostawcą.

Firma świadczy także usługi związane z telefonią VOIP.

logo

(kliknij w logo, aby zapoznać się z ofertą firmy)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy