Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy KS Bobowa powracają na fotel lidera!

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotę (tj. 25.04.br.) na stadionie w Bobowej  w ramach rozgrywek II ligi juniorów podokręgu gorlickiego zostało rozegrane spotkanie między drużynami KS Bobowa a LKS Ogień Sękowa. Podopieczni Krzysztofa Flądro wygrali mecz ten wynikiem 8:0, dodatkowo znów są na pierwszym miejscu tabeli.

Do zajęcia pozycji lidera przyczyniła się nie tylko sobotnia wygrana KS Bobowa ale także przegrana LKS Biała Brunary w Łużnej.

Pierwsza bramka padła już w 3 minucie, do siatki rywala zdołał ją wbić kapitan Wojciech Świątański. Na kolejną bramkę trzeba było czekać “aż” całą minutę, celny strzał z dystansu oddał środkowy pomocnik KS Bobowa Jakub Oślizło powiększając przy tym wynik na 2:0. Przewaga od początku należała do bobowian, którzy z każdą kolejną minutą stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. W 29 minucie po stałym fragmencie gry, którym był rzut rożny, Jakub Oślizło ponownie zdołał wkręcić piłkę do bramki rywala zapisując na swoim koncie już drugie trafienie tego spotkania.

Worek z punktami powiększył się także w 63 i 71 minucie kiedy to do bramki rywala trafił celnie napastnik KS-u Łukasza Kierońskiego. Sześć minut później dobrym kontratakiem popisali się bobowscy pomocnicy powiększając wyniki na 6:0, zawodnikiem który zdobył kolejnego gola był Filip Świątański. Szczęścia nie zabrakło także w 79 minucie, obrońca Krzysztof Juruś powiększył wynik o kolejne trafienie. Ostatnią bramkę minutę przed końcem gry zdobył w 89 minucie Jarek Sokólski. Spotkanie należało do spokojnych jeśli mamy na myśli żółte i czerwone kartki, jedynie zawodnik LKS Ogień Sękowa otrzymał tą pierwszą w 58 minucie.

Skład KS Bobowa:

Arkadiusz Barczyk
Przemysław Flądro (77′)
Dawid Gerlak (70′)
Arkadiusz Iwański
Krzysztof Juruś
Łukasz Kieroński
Miłosz Nidecki
Jakub Oślizło (81′)
Szymon Świątański
Wojciech Świątański (46′)
Filip Świątański

Skład rezerwowy:

Dominik Dębosz
Piotr Dębosz (77′)
Arkadiusz Job
Jacek Kieroński
Damian Radzik (70′)
Jarosław Sokulski (46′)
Ksawery Turski (81′)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy