Juniorzy z KS Bobowa rozgromili KS Biecz 6:1

Autor: Łukasz Augustyn
W dniu wczorajszym juniorzy KS Bobowa rozpoczęli na własnym stadionie rundę wiosenną II ligi juniorów Podokręgu Gorlickiego, przeciwnikiem bobowian była drużyny KS Biecz. Można powiedzieć, że gospodarze urządzili sobie trening strzelecki, w którym zdołali oni trafić do siatki rywala aż 6 razy oddając przy tym honorową bramkę KS Biecz.

W pierwszej części meczu padło aż 4 bramki, trzy z nich trafiali podopieczni Krzysztofa Flądro a jedną samobójczą zawodnik KS Biecz. Wynik spotkania otworzył w 25 min, napastnik KS Bobowa Dawid Gerlak, nie trzeba było długo czekać na kolejne trafienie bo 14 min później (39 minuta) bramkę zaliczył ten sam zawodnik. Tuż przed końcem pierwszej połowy sędzia prowadzący spotkanie po faulu na zawodniku z Bobowej podyktował rzut karny, który to pewnie został wykorzystany przez kapitana KS Bobowa Wojciecha Świątańskiego.

Po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy z Biecza wykorzystali niefortunne zachowanie KS Bobowa i zdobyli w 46 minucie swoją pierwszą a zarazem jedyną bramkę. Jednak to bobowianie nie pozostawiając suchej nitki na rywalu zdołali trafić jeszcze dwukrotnie: w 81 min. po raz kolejny trafienie zaliczył Dawid Gerlak zaliczając hat-tricka oraz pod koniec meczu w 85 min. spotkania Jakub Oślizło strzałem z 35 metrów umieścił piłkę w lewym górnym “okienku”. Ostateczny wynik spotkania to 6:1.