Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy z KS Bobowa rozgromili KS Biecz 6:1

Autor: Łukasz Augustyn
W dniu wczorajszym juniorzy KS Bobowa rozpoczęli na własnym stadionie rundę wiosenną II ligi juniorów Podokręgu Gorlickiego, przeciwnikiem bobowian była drużyny KS Biecz. Można powiedzieć, że gospodarze urządzili sobie trening strzelecki, w którym zdołali oni trafić do siatki rywala aż 6 razy oddając przy tym honorową bramkę KS Biecz.

W pierwszej części meczu padło aż 4 bramki, trzy z nich trafiali podopieczni Krzysztofa Flądro a jedną samobójczą zawodnik KS Biecz. Wynik spotkania otworzył w 25 min, napastnik KS Bobowa Dawid Gerlak, nie trzeba było długo czekać na kolejne trafienie bo 14 min później (39 minuta) bramkę zaliczył ten sam zawodnik. Tuż przed końcem pierwszej połowy sędzia prowadzący spotkanie po faulu na zawodniku z Bobowej podyktował rzut karny, który to pewnie został wykorzystany przez kapitana KS Bobowa Wojciecha Świątańskiego.

Po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy z Biecza wykorzystali niefortunne zachowanie KS Bobowa i zdobyli w 46 minucie swoją pierwszą a zarazem jedyną bramkę. Jednak to bobowianie nie pozostawiając suchej nitki na rywalu zdołali trafić jeszcze dwukrotnie: w 81 min. po raz kolejny trafienie zaliczył Dawid Gerlak zaliczając hat-tricka oraz pod koniec meczu w 85 min. spotkania Jakub Oślizło strzałem z 35 metrów umieścił piłkę w lewym górnym “okienku”. Ostateczny wynik spotkania to 6:1.

Skład:
Arkadiusz Barczyk
Dawid Gerlak
Arkadiusz Iwański
Krzysztof Juruś
Łukasz Kieroński
Miłosz Nidecki
Jakub Oślizło
Jarosław Sokulski
Szymon Świątański
Wojciech Świątański
Filip Świątański
Dominik Dębosz
Piotr Dębosz
Arkadiusz Job
Jacek Kieroński

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy