Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa powala na kolana Moszczankę Moszczenica!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wczorajszym popołudniem o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Bobowej odbył się mecz A klasy seniorów. Na przeciwko siebie stanęła drużyna KS Bobowa oraz LKS Moszczanka Moszczenica. Spotkanie było obfite w bramki ale tylko po jednej stronie - gospodarzy. Bobowianie urządzili sobie swoisty trening strzelecki trafiając do siatki rywala aż 7 razy.

Podczas meczu nie obyło się również bez żółtych kartek, sędzia pokazywał je aż 4 razy. Pierwsza bramka padła już w 1 min. spotkania a na listę strzelców wpisał się napastnik Marek Magiera. Po dobrze rozpoczętej przez bobowian pierwszej części meczu swoich sił próbowali również napastnicy drużyny z Moszczenicy jednak nie zdołali oni przebić się przez obronę gospodarzy. Kolejna bramka padła w 22 min. a zaliczył ją Sebastian Pawlak. Nie trzeba było długo czekać gdyż w 26 min. ponownie ten sam piłkarz wpisał się na listę strzelców. Zawodnicy Moszczanki zdołali odeprzeć kilka ponownych ataków gospodarzy jednak w 29 min. ponownie dla drużyny KS Bobowa gola zdobył Sebastian Pawlak. Gdyby tego szczęścia było mało, swój sukces Pawlak powtórzył w 31 min a tym samym miał na swoim koncie 4 bramki tylko w tym jednym spotkaniu. Na przerwę zawodnicy KS Bobowa schodzili z murawy z wynikiem 5:0. Niespełna dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania trafienie do bramki rywala zaliczył środkowy pomocnik Tomasz Magiera, który bez większego problemu pokonał bramkarza. Ostatni gol zdobył we wczorajszym spotkaniu Daniel Abram w 75 min. meczu.

Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0 dla KS Bobowa. Sędzia ukarał 4 zawodników żółtymi kartonikami byli nimi zawodnicy KS-u : w 49 min. Dominik Gryzło, w 85 min Dariusz Magiera a po stronie rywala w 49 min. Mariusz Gąsior oraz w 55 min. Paweł Piecuch.

Spotkanie to trzeba zaliczyć do jednych z lepszych, które rozegrali w tym sezonie seniorzy drużyny KS Bobowa. Za tydzień jednak czeka ich trudny mecz wyjazdowy z drużyną LKS Kobylanka zajmującą trzecie miejsce w tabeli  A klasy seniorów Podokręgu Gorlickiego po 17 kolejce.

Skład KS Bobowa:
Arkadiusz Barczyk
Daniel Abram
Piotr Budzyn
Krzysztof Flądro
Dominik Gryzło  zmiana (79′ Miłosz Nidecki)
Marek Magiera
Dariusz Magiera
Tomasz Magiera
Sebastian Pawlak
Damian Świątański zmiana (60′ Mariusz Martuszewski)
Kamil Zieliński

fot. Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy