Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pierwsza porażka juniorów w tym sezonie!

Autor: Jakub Oślizło
Jak prawie w każdą sobotę odbył się wczoraj kolejny mecz II ligi juniorów podokręgu gorlickiego, trampkarze KS Bobowa zmierzyli się na wyjeździe z drużyną LKS Biała Brunary. Podopieczni Krzysztofa Flądro po zaciętej walce przegrali jednak to spotkanie 0:1. Trzeba zaznaczyć że jest to pierwsza porażka w sezonie 2014/2015 juniorów bobowskiego KS-u.

Jedyna bramka, którą zdobyli gospodarze miała miejsce w 48 minucie po rzucie rożnym, gdzie zawodnik LKS Biała Brunary zdołał wkręcić piłkę do bramki bobowian. Sędzia w całym spotkaniu pokazał 4 żółte kartki z czego 3 dla zawodników KS Bobowa. Pierwszą z nich zobaczył Filip Świątański w 37 min. kolejną Arkadiusz Iwański w 72 min. a ostania w 80 min. Jakub Oślizło. Mecz był bardzo wyrównany aż do końcowego gwizdka, duży wpływ na grę miały również warunki atmosferyczne – wiał silny wiatr.

Kolejny mecz, który czeka zawodników KS Bobowa odbędzie się za tydzień w sobotą na stadionie w Bobowej. Zawodnicy naszego klubu podejmować będą o godzinie 10.00 drużynę LKS Ogień Sękowa, zapraszamy wszystkich kibiców oraz fanów piłki nożnej.

Skład KS Bobowa:
Arkadiusz Barczyk
Dawid Gerlak
Arkadiusz Iwański
Arkadiusz Job
Krzysztof Juruś
Łukasz Kieroński
Damian Nowak
Jakub Oślizło
Jarosław Sokulski
Szymon Świątański
Filip Świątański
trener: Andrzej Sagan

fot. ilustracyjne (archiwum)
mIMG_1158

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy