Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Pierwszy mecz rundy wiosennej za nami. Bobowianie bez punktów

Autor: Jakub Oślizło
W minioną niedzielę (29.03.br.) na stadionie sportowym w Łużnej rozegrany został pierwszy mecz w ramach wiosennej rundy A Klasy seniorów. Pierwszym rywalem drużyny KS Bobowa byli zawodnicy LKS Voyager Łużna.

Niestety to gospodarze stanęli na wysokości zadania, wygrywając mecz 3:2. O krótki komentarz poprosiliśmy jednego z zawodników KS Bobowa: –  Od początku meczu to właśnie nasza drużyna stwarzała sobie dużo więcej okazji bramkowych. Po pierwszej połowie z murawy zeszliśmy z satysfakcjonującym nas wynikiem 1:0. W drugiej części gry nadal przeważaliśmy, nawet dodatkowo trafiliśmy kolejną bramkę. Dopiero pod koniec meczu ujawniły się braki kondycyjne jak i techniczne w przygotowaniach drużyny do rundy wiosennej. Czas naszego braku sił wykorzystali przeciwnicy zdobywają aż 3 bramki oraz  ostatecznie wygrane spotkanie.

Pierwsza bramka w meczu padła w 30 minucie a trafił ją Grzegorz Dulęba zawodnik Bobowej. Drugi gol również należał do tego zawodnika i przypadła na ok. 65 minutę spotkania. Gospodarze wszystkie swoje bramki trafiali pod koniec meczu gdzie pierwszy na listę strzelców zespołu LKS Łużna wpisał się Tomasz Marynowski. Nie trzeba było długo czekać bo kilka minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została uderzona głową przez Piotr Marynowski a następnie znalazła się w bramce a na tablicy wyników widniał już remis. Wszystko zapowiadało, że drużyny podzielą się punktami jednak w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Konrad Drożdż oddał strzał na bramkę bobowian. Wtedy to jeden z obrońców KS Bobowa Łukasz Kieroński  wybronił tą piłkę ale ręką. Sędzia ukarał zawodnika KS-u czerwoną kartką i podyktował rzut karny, który został wykorzystany w 100% przez gospodarzy.