Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Nawet deszcz nie straszny seniorom KS Bobowa !

Autor: Jakub Oślizło
W ubiegłą niedzielę tj. 24.05.br. przy deszczowej pogodzie na stadionie w Bobowej obył się mecz, w którym stanęły na przeciw siebie drużyny KS Bobowa oraz KS Ropa. Bobowianie odprawili gości z kwitkiem wygrywając całe spotkanie 4:2.

Niedzielne popołudnie nie należało do pogodnych, padający deszcz utrudnił nieco grę zawodnikom po obu stronach. Sam początek tego pojedynku zapowiadał się ciekawie ponieważ pierwsza  bramka na konto drużyny KS Bobowa padłą w 5 min., a strzelcem był Sebastian Pawlak. Rywal tuż przed samą przerwą bo 44 min. zdołał wyrównać wynik i zawodnicy schodzili do szatni z remisem.

Kolejną bramkę dla gospodarzy trafił w 71 min. Piotr Budzyn, nie trzeba było długo czekać bo aż całe 4 minuty do kolejnego celnego trafienia tego zawodnika. W 81 min. sędzia główny podyktował rzut karny po faulu na zawodniku z Ropy. Jeden z zawodników gości pewnie umieścił piłkę w siatce. Wszystko zapowiadało koniec tego meczu i wygraną podopiecznych Krzysztofa Flądro 3:2, jednak po szybkim kontrataku zawodników KS Bobowa padła w 90 min. ostatnia bramka w tym meczu, a strzelcem był ponownie Sebastian Pawlak.
Sędzia ukarał żółtymi kartkami dwóch zawodników z Bobowej, a byli nimi Mateusz Zieliński oraz Damian Świątański.