Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Bolesna przegrana seniorów KS Bobowa

Autor: Jakub Oślizło
Miniona niedziela (31.05. br.) nie była przychylna dla seniorów KS Bobowa. Bobowscy piłkarze udali się na mecz do Królowej Górnej gdzie rywalizowali z miejscową drużyną. Przegrana jest tym bardziej dotkliwa, że LKS Królovia Królowa Górna zajmuje jedno z ostatnich miejsc tabeli.

Seniorom brakuje szczęścia, którego nie brak klubowym juniorom a niedzielne spotkania pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza, że pokonała nas drużyna z dołu tabeli. Początki meczu nie zapowiadały klęski, worek z bramkami otworzył w 13 min. Sebastian Pawlak zaliczając trafienie na dla KS Bobowa.  Gol ten zmotywował bardzo gospodarzy, którzy w 37 minucie dzięki strzałowi Dariusza Kłębczyka doprowadzili do remisu. Taki stan rzeczy trwał aż do przerwy, po której to drużyna LKS Królovia Królowa Górna wyszła pełna sił i bojowego nastawienia. Miało to swój efekt w 63 minucie, wtedy to Marcin Groń doprowadził do prowadzenia miejscowego zespołu. Bobowianie usiłowali się bronić jednak wszystko to na marne przy tak dobrze grającym, wyjątkowo, przeciwniku.

Rywale stwarzali sobie kolejne sytuacje strzeleckie. Jedną z nich w 62 min wykorzystał Dawid Zdziarski, podwyższając jednocześnie wynik na 3:1. Bezradność bobowian pogłębił kolejny gol Marcina Gronia jaki padł w 75 min. Ostatni strzał w tym meczu dla drużyny Królovi zaliczył w 83 min. Amadeusz Budaj. Podopieczni Krzysztofa Flądro zdołali w 89 min. zdobyć drugiego gola w tym spotkaniu a zawodnikiem, który umieścił piłkę w siatce był Grzegorz Dulęba. Dodatkowo kilka minut wcześniej żółtą kartkę otrzymał strzelec pierwszej bramki Sebastian Pawlak.

KS Bobowa – LKS Królovia Królowa Górna – 2:5