Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Mecz juniorów przerwany w 70 minucie!

Autor: Jakub Oślizło
W minioną sobotę 6 czerwca juniorzy KS Bobowa rozegrali przedostatnią kolejkę zmagań piłkarskich w tym sezonie. Bobowanie rozgromili swojego przeciwnika LKS Wójtowa 14:1. Jak powiedział jeden z zawodników: "Urządziliśmy sobie trening strzelecki".

LKS Wójtowa w tym meczu wystawiła tylko 9 zawodników co znacznie ułatwiło grę podopiecznym Krzysztofa Flądro. Bobowianie chętni zwycięstwa od początkowych minut stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Po gwizdku kończącym pierwszą część spotkania zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 6:1, a do siatki rywala trafiali : Filip Świątański 3x, Jakub Oślizło 2x oraz Łukasz Kieroński.

Zawodnicy KS-u wiedzieli, że to spotkanie jak i większość w tym sezonie należeć będzie do nich. Tak się też stało, juniorzy zakończyli cały mecz wynikiem 14:1 a do listy strzelców dopisali się ponownie: Filip Świątański 1x,  Jakub Oślizło x4, Wojciech Świątański x2 i Jarosław Sokulski.

– Mecz ten był chyba najłatwiejszy w tym sezonie. Byliśmy pewni że przywieziemy ze sobą komplet punktów. Jedną przeszkodą było słońce które świeciło przez całe spotkanie  i nie zbyt nam pomagało – powiedział jeden z zawodników KS Bobowa

Sędzia główny zakończył całe spotkanie w ok. 70 min. z powodu kontuzji trzech zawodników.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy