Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Ostatni mecz, ostatnia wygrana!

Autor: Jakub Oślizło
W ostatnim meczu sezonu zawodnicy KS Bobowa pokonali na własnym boisku drużynę LKS Biała Brunary 5:2. Do spotkania obu drużyn doszło w minioną sobotę, 20 czerwca.

Gospodarze od pierwszego gwizdka zarządzali grą na boisku co zaowocowało aż pięcioma bramkami. Przeciwnik doprowadzał do sytuacji bramkowych jednak wszystkie wątpliwości rozwiewał bramkarz bobowian, który w pierwszej połowie nie przepuścił żadnej piłki podążającej w jego stronę. Po pierwszej połowie piłkarze do szatni schodzili z wynikiem 4:0. W drugiej części meczu bobowianie zdołali dołożyć ze swojej strony jeszcze jedno celne trafienie, na które dwukrotnie odpowiedzieli piłkarze z Brunar trafiając do siatki drużyny KS Bobowa. Trzeba przyznać że murawa stadionu była bardzo dobrze przygotowana, jak prawie w całym ubiegłym sezonie.

Ostatecznie całe spotkanie sędzia zakończył przy wyniku 5:2 dla KS Bobowa. Arbiter ukarał czterech zawodników żółtymi kartkami ale tylko jedna z nich była po stronie Bobowej a zawodnikiem, który ja otrzymał był Dariusz Magiera. Podopieczni Krzysztofa Flądro zakończyli sezon A Klasy Podokręgu Piłki Nożnej Gorlice zajmując V miejsce w tabeli z dorobkiem 50 pkt.