Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy muszą zadowolić się tylko jednym punktem

Autor: Jacek Kieroński
W sobotę, 26 września br. podopieczni Krzysztofa Flądro zremisowali z Gród Podegrodzie 1:1 w siódmej kolejce I Ligi  Juniorów Starszych – Nowy Sącz w sezonie 2015/2016.

Od początku spotkania było widać, że zawodnicy gości przyjechali po to, żeby przede wszystkim się bronić. Cofnęli się głęboko na swoją połowę i czekali na ataki Bobowian, którzy narzucili mocne tempo gry i próbowali przedrzeć się przez twardo broniącą defensywę drużyny z Podegrodzia. Gród próbował odgryzać się kontraatakami, ale żaden z nich nie zagroził bramce strzeżonej przez Arkadiusza Barczyka.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Bobowa atakowała coraz zacieklej, ale nie mogła znaleźć sposobu, by odczarować bramkę przeciwników. Pierwsza bramka padła po udanym kontrataku gości w 55 minucie. Do wyrównania wyniku doprowadził w 77 minucie kapitan KS Bobowej Kuba Oślizło, który  tuż po przyjęciu uderzył po długim rogu, nie dając szans bramkarzowi gości.

Do ostatniego gwizdka wynik nie uległ zmianie. Piłkarze Bobowej mieli apetyt na pełną pulę punktów, jednak po remisowej konfrontacji muszą zadowolić się tylko jednym.

KS BOBOWA 1 : 1 LKS GRÓD Podegrodzie

Skład Podstawowy:
1. Arkadiusz Barczyk
2. Szymon Świątański
3. Dawid Gerlak
4. Dawid Sorota
5. Arkadiusz Iwański
6. Jakub Oślizło
7. Przemysław Flądro
8. Filip Świątański
9. Miłosz Nidecki
10. Damian Radzik (82′)
11. Łukasz Kieroński

Skład Rezerwowy:
1. Jacek Kieroński
2. Paweł Forczek
2. Arkadiusz Job (82′)

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy