Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Seniorzy nie dali szans Moszczance

Autor: Łukasz Kieroński
Tradycyjnie już, niedzielne popołudnie należy do rozgrywek A Klasy. Tym razem KS bobowa rozegrała spotkanie wyjazdowe z LKS Moszczanka Moszczenica. Poziom gry bobowskich piłkarzy był rewelacyjnie wysoki co zaowocowało aż pięcioma bramkami.

Od początku pierwszej połowy bobowianie ruszyli wyraźnie do przodu. Najpierw błysnął kapitan KS Bobowej Piotr Budzyn, który w 6 minucie położył całą defensywę rywali. Próby obrony w wykonaniu gospodarzy okazywały się bezskuteczne bo już 4 minuty później padła druga bramka wykonaniu Tomasza Magiery. Z kolei trzeciego gola dla KS Bobowej ustrzelił Rafał Kudryk w 34 minucie meczu. Niedługo później w 40 minucie z nogi Piotra Budzynia padła 4 bramka i dwie minuty później jeszcze jednego gola dorzucił Daniel Abram.  Pierwszą połowę meczu Bobowianie zakończyli z wynikiem 5:0.

Druga połowa była już bardziej wyrównana jednak piłkarze z Moszczenicy nie potrafili odmienić wyniku a wręcz przeciwnie, stracili kolejne szansy. Spotkanie okazało się bardzo dobre dla Piotra Budzyna, który to w 67 minucie meczu zaliczył hattricka i udowodnił dlaczego jest Kapitanem bobowskiej drużyny. Ostateczny wynik ustalił Sebastian Pawlak, który w 78 minucie skierował futbolówkę do siatki. Wygrana KS Bobowa sprawiła ogromną radość wiernym kibicom, którzy przyjechali do Moszczenicy by dopingować swoich piłkarzy. 

Drużyna seniorów zajmuje 3 miejsce w tabeli mając na koncie 12 pkt.

Skład Podstawowy:

1. Mateusz Gucwa
2. Piotr Budzyn
3. Krzysztof Flądro
4. Dominik Gryzło
5. Rafał Kudryk (40′)
6. Marek Magiera
7. Dariusz Magiera (76′)
8. Tomasz Magiera
9. Sebastian Pawlak
10. Damian Świątański (60′)
11. Wojciech Świątański

Skład rezerwowy:

1. Daniel Abram (40′)
2. Jakub Apriasz (76′)
3. Grzegorz Dulęba
4. Damian Nowak (60′)

fot. ilustracyjne

mIMG_3278

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy