Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nieskuteczni juniorzy i przedostatnie miejsce w tabeli

Autor: Jacek Kieroński
Piłkarze KS Bobowej w ósmej kolejce I Ligi Okręgowej Juniorów Starszych zremisowali wynikiem 1:1 z KS Ropa. Jest to tym samym piąty remis naszych młodych piłkarzy w tym sezonie.

Spotkanie między Bobową a Ropą odbyło się w minioną sobotę. Bobowianie mogli spokojnie odprawić rywala z bagażem trzech a może nawet czterech bramek, ale nie po raz pierwszy w tym sezonie zawiodła skuteczność. Brakowało cierpliwości w osiągnięciu celu albo też trochę szczęścia. W pierwszej połowie meczu gospodarze starali się prowadzić grę, goście zaś czyhali na kontry. Inna sprawa, że nie wychodziło ani jedno, ani drugie.

Nieco więcej działo się w drugiej części spotkania, gdy gospodarze nie mając nic do stracenia odważnie ruszyli do przodu. Zaowocowało to strzałem z woleja Łukasza Kierońskiego w 60 minucie. KS Bobowa nie cieszyła się jednak z prowadzenia zbyt długo. Cztery minuty później celnym uderzeniem popisał się Kacper Góra z drużyny gości. Bramka ta silnie zdemotywowała piłkarzy z Bobowej. Chociaż ostatnie minuty należały właśnie do nich nie przyniosły one zmiany wyniku, a mecz zakończył się remisem 1:1.

– Brakuje nam przede wszystkim pewności siebie. Z Ropą pod wieloma względami rozegraliśmy dobry mecz, stworzyliśmy mnóstwo  sytuacji i do przerwy powinniśmy rozstrzygnąć losy spotkania. Każdy element dobrze funkcjonował poza skutecznością. Ona wciąż nie jest na takim poziomie jaka powinna być. – mówił po spotkaniu obrońca KS Bobowej Arkadiusz Iwański.

Drużyna juniorów zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów, za nami jest tylko drużyna z Hańczowej mająca 1 punkt.

Skład podstawowy

1.Arkadiusz Barczyk
2.Przemysław Flądro
3.Dawid Gerlak
4.Arkadiusz Iwański
5.Arkadiusz Job (55′)
6. Filip Świątański (80′)
7.Miłosz Nidecki
8.Damian Radzik
9.Jarosław Sokulski
10.Szymon Świątański
11.Łukasz Kieroński

Skład rezerwowy
12.Paweł Forczek (55′)
13.Jacek Kieroński (80′)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy