Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy gubią punkty i tracą nerwy…

Autor: Jacek Kieroński
Nie tylko porażką ale i ogromnymi nerwami zakończył się wczorajszy mecz między KS Bobowa a LKS Nawoj Nawojowa. Gospodarze prowadzeni przez Krzysztofa Flądro mogli zdobyć chociaż jeden punkt, ale nie wykorzystali żadnej sytuacji.

Worek z punktami otworzył się już w 1 minucie, kiedy to goście objęli prowadzenie. Stało się to po błędzie obrońców, kiedy sam na sam z bramkarzem znalazł się napastnik Nawojowej i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Sytuacja mogła zmienić się w 13 minucie, gdy Filip Świątański technicznym strzałem próbował pokonać bramkarza przyjezdnych jednak piłka przeleciała tuż nad bramką. Drugą próbą doprowadzenia do remisu był strzał z dystansu Miłosza Nideckiego w 30 minucie, ale i tym razem zabrakło celności.

Po zmianie stron obydwie drużyny miały swoje szanse. W 57 minucie piłkarze Nawoja wywalczyli sobie rzut wolny, który zakończył się bramką. Protest zawodników z Bobowej zakończył się aż 3 żółtymi kartkami. Oliwy do ognia dolała kolejna żółta kartka a w konsekwencji czerwona dla Filipa Świątańskiego w 65 minucie. Pomimo osłabienia składu, KS Bobowa nadal stwarzała sobie niewykorzystane okazje strzeleckie.

– Nasz zespół szybko musi wziąć się za ligowy pościg, choć nikt na razie nie patrzy w górę tabeli. Liczą się najbliższe spotkania. Zwycięstwo to mały krok ale dla nas wielki, bo od dawna nie umieliśmy go postawić – nie kryje bramkarz KS Bobowej Arkadiusz Barczyk.

Żółtą kartkę podczas meczu otrzymał Szymon Świątański, Arkadiusz Barczyk i dwukrotnie Filip Świątański. Spotkanie zakończyło się 2:0 dla drużyny LKS Nawój Nawojowa.

Skład Podstawowy:

1. Arkadiusz Barczyk
2. Przemysław Flądro
3. Jarosław Sokulski
4. Arkadiusz Iwański
5. Dawid Gerlak
6. Filip Świątański
7. Miłosz Nidecki
8.Damian Radzik
9. Szymon Świątański
10.Łukasz Kieroński
11. Jacek Kieroński (55′)

Skład rezerwowy:

1.Arkadiusz Job (55′)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy