Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Popis Magiery w Brunarach, KS Bobowa gromi rywala

Autor: Jacek Kieroński
Piłkarze z Bobowej ograli LKS Biała Brunary w niedzielnym (4 października b.r.) meczu 8. kolejki gorlickiej A-klasy. Na listę strzelców zapisał się aż czterokrotnie Marek Magiera.

Ciekawy i dynamiczny pojedynek obejrzała garstka kibiców, która pojawiła się na stadionie w Brunarach, zaś w centrum ich uwagi znalazł się napastnik KS Bobowej – Marek Magiera, który strzelił aż cztery gole.

Pierwsze 45 minut pojedynku gospodarze wyraźnie nie radzili sobie z pressingiem i asekuracją w obronie. Najaktywniejszym piłkarzem meczu był niewątpliwie Marek Magiera, który w 20 minucie otworzył wynik spotkania. 10 minut później po sprytnym uderzeniu ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0.

W drugiej połowie działo się już nie tylko w polu karnym Brunar, ale także Bobowej. Gospodarze przyspieszyli i okazało się, że szczelna do tej pory obrona KS Bobowa ma jednak luki. Gapiostwo defensorów rywali wykorzystał w 48 minucie Łukasz Matuła. Akcja ta dała sygnał gospodarzom do śmielszych ataków. Musieli jednak obejść się smakiem gdyż fenomenalne akcje zaliczył ponownie napastnik naszej drużyny – Marek Magiera, który pokonał bramkarza gospodarzy w 77 i 86 minucie. Ostatecznie KS Bobowa w pełni zasłużenie ograło LKS Biała Brunary wynikiem 4:1 i odniosło tym samym siódme zwycięstwo.

Za tydzień, o punkty będzie nieco trudniej, bowiem Bobowianie zagrają z LKS Uście Gorlickie. – Drużyna z Gorlic ma ogromne możliwości i zawsze jest w świetnej formie. Ale my będziemy grali przed własną publicznością. Szykuje się atrakcyjne widowisko, pełne twardej walki – ocenił bobowski pomocnik.

Żółtą kartkę podczas meczu w Brunarach otrzymał, 4 minuty przed końcem spotkania, Damian Świątański.

Skład Podstawowy:

1.  Arkadiusz Barczyk
2. Daniel Abram (50′)
3.Piotr Budzyn
4. Krzysztof Flądro
5. Dominik Gryzło
6. Rafał Kudryk (82′)
7. Marek Magiera
8. Dariusz Magiera (89′)
9. Tomasz Magiera
10. Damian Nowak
11. Damian Świątański

Skład rezerwowy:

1. Grzegorz Dulęba (82′)
2. Wojciech Świątański (50′)
2. Kamil Zieliński (89′)

fot.archiwalne

mP1040061

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy