Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Siatkarze oddają derby GKPS Gorlice

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotnie popołudnie tj. 17 października br. na hali sportowej OSiR w Gorlicach rozegrane zostały derby powiatu w piłce siatkowej mężczyzn. Naprzeciw siebie stanęły rywalizujące odwiecznie ze sobą dwie drużyny GKPS Gorlice i LKS Bobowa.

Ilekroć dochodziło do derbów siatkarskich w powiecie, zwycięsko z tych potyczek wychodziła w większości Bobowa. Tym razem Gorliccy siatkarze postawili sobie za punkt honoru wygranie tego spotkania i odebrania zawodnikom z bobowej tytułu najlepszego zespołu w powiecie gorlickim.

Wynik sobotniego spotkania poznaliśmy bardzo szybko, mecz zakończył się już przy III secie, w którym bobowianie zostali przy tylko 10 punktach. Przyczyną porażki mogła być nieobecność kilku czołowych zawodników po stronie LKS Bobowa. U gospodarzy widać było zmiany w stylu gry. Pierwsze dwa sety nie zapowiadały przegranej gości, walka była wyrównana a każdy zespół nie pozwalał rywalowi na ucieczki. Trzeci set to mocna dominacja gorlickich zawodników i zwycięstwo dużą różnicą punktów. Mamy nadzieje, że nasi siatkarze przy najbliższej okazji rozegrają mecz rewanżowy, aby udowodnić kibicom kto rządzi w powiecie gorlickim.

 

ZESPÓŁ\SET SET I SET II SET III OGÓLNIE
GKPS GORLICE 25 25 25 3
LKS BOBOWA 23 22 10 0

Skład LKS Bobowa

Trener: Popardowski Paweł

Tubek Michał
Popardowski Jakub,
Gądkiewicz Damian,
Maruszewski Paweł
Molendowicz Jakub
Kudławiec Marcin
Gruca Jakub – libero
Rysiewicz Mikołaj – libero,
Kubisz Karol
Kmak Dawid
Kosiek Jakub
Gryzło Przemysław
Turek Paweł

Fot. Tomasz Stasiowski (halogorlice.info)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy