Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

69-latek zmarł w hotelowym pokoju

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wczorajszego popołudnia (tj. 17 listopada) policjanci w asyście strażaków musieli wejść siłą do pokoju hotelowego, w którym znajdowało się ciało starszego mężczyzny. Prokurator wykluczył wstępnie działanie osób trzecich.

Do przykrego zdarzenia doszło najprawdopodobniej w nocy z  16 na 17 listopada. Mieszkaniec województwa mazowieckiego, który był w podróży wybrał bobowski hotel na miejsce noclegu. W godzinach południowych obsługa hotelu zaniepokojona brakiem wymeldowania gościa pomimo kończącej się doby hotelowej podjęła próby dodzwonienia się do pokoju, w którym znajdować się miał mężczyzna. Ze względu na niepowodzenie zdecydowano o wezwaniu policji.

– Przy zdarzeniu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Wykluczono udział osób trzecich zwłaszcza, że zmarły mężczyzna znajdował się w zamkniętym od środka pokoju. Ponieważ na miejscu nie było lekarza, który mógłby wydać opinię sądową, prokurator zdecydował o poddaniu ciała sekcji zwłok – wyjaśnił st. asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik KPP w Gorlicach.

Obsługa, właściciele hotelu Ostoja oraz zespół redakcyjny bobowa24.pl składa kondolencje dla rodziny oraz bliskich zmarłego.

fot. ilustracyjne

mIMG_0934

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy