Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jak łatwa jest droga by zostać Mikołajem? (TV)

Autor: Łukasz Augustyn
Nikt nie powinien być obojętny wobec prośby Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach, która już po raz XII organizuje akcję „Zostań Świętym Mikołajem”. Potrzebne są zabawki, słodycze, art. szkolne, książki, gry, maskotki, można także wesprzeć finansowo.

Jedenaście poprzednich edycji zakończyło się ogromnym sukcesem i przyniosło mnóstwo radości dzieciom. Akcja polega na zorganizowaniu dla najbardziej potrzebujących dzieci prezentów świątecznych. W tym celu zostanie przeprowadzona zbiórka „starych” zabawek wśród dzieci z regionu. Oprócz zebranych zabawek w przygotowywanych paczkach znajdą się również słodycze, książki, zeszyty, owoce oraz inne „gratisy” podarowane przez sponsorów. W tym roku Akcją naszą obejmiemy 1200 dzieci (niepełnosprawnych i najbardziej potrzebujących) z regionu powiatów gorlickiego, nowosądeckiego i limanowskiego. Jak co roku dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem zostaną przywiezione i odwiezione do domów. Ponadto pragniemy, żeby Mikołaj odwiedził również dzieci z naszego hospicjum domowego.

Finał Akcji:

28 listopada 2015r. (sobota) o godz. 10.00  w Szkole Podstawowej w Stróżach.  Aby akcja w pełni się powiodła konieczne jest zaangażowanie w nią wielu ludzi „dobrego serca”: wolontariuszy, samorządowców, dzieci, rodziców i oczywiście sponsorów.

Dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie naszej akcji w dowolny sposób: prezenty, art. biurowe, książki, odzież, owoce lub inne gratisy. Czekamy oczywiście również na wpłaty pieniężne (BSK I O/ Nowy Sącz: 43 1050 1722 1000 0012 0317 9021 z dopiskiem MIKOŁAJ).

Każdy sponsor akcji zostanie uhonorowany dyplomem oraz tytułem „Przyjaciel Świętego Mikołaja”, zostanie także zaproszony na finał akcji. Ponadto lista sponsorów zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej www.fpon.com.pl i opublikowana w naszym miesięczniku „Magazyn Osób Niepełnosprawnych”. Jesteśmy przekonani, że Państwa wrażliwe serca przyłączą się do tej szczytnej akcji. Serdecznie ZAPRASZAMY również do osobistego udziału w finale Akcji w Stróżach

____________________________________________________________

WYKAZ MIEJSC, do których można przynieść prezent:

Jeśli przekazujesz prezenty na finał w Stróżach (28 listopada) możesz to uczynić do dnia 25 listopada 2015r. (środa) przynosząc zabawki do jednego z niżej wymienionych punktów:

1. Szkoła Podstawowa w Stróżach
2. Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu – Al. Wolności 23 (pytać w sekretariacie)
3. Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Dobrej – Dobra 23
4. Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół  w Gorlicach, ul. Łukasiewicza 6 (I piętro) (dawny budynek Policji)
5. Szkoła Podstawowa w Kamionce Wielkiej.
6. Urząd Gminy Limanowa – oświata, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
7. Urząd Gminy Korzenna – oświata
8. Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Bereście

 Możesz też wesprzeć Akcję poprzez serwis SiePomaga:

Na finał akcji zaprasza Senator Stanisław Kogut:

O inicjatywie opowiada Piotr Wojtas:

Spot reklamowy akcji “Zostań Świętym Mikołajem”

ulotka_A5_front_2000szt-page-001

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy