Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Oferta edukacyjna PWSZ
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jak łatwa jest droga by zostać Mikołajem? (TV)

Autor: Łukasz Augustyn
Nikt nie powinien być obojętny wobec prośby Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach, która już po raz XII organizuje akcję „Zostań Świętym Mikołajem”. Potrzebne są zabawki, słodycze, art. szkolne, książki, gry, maskotki, można także wesprzeć finansowo.

Jedenaście poprzednich edycji zakończyło się ogromnym sukcesem i przyniosło mnóstwo radości dzieciom. Akcja polega na zorganizowaniu dla najbardziej potrzebujących dzieci prezentów świątecznych. W tym celu zostanie przeprowadzona zbiórka „starych” zabawek wśród dzieci z regionu. Oprócz zebranych zabawek w przygotowywanych paczkach znajdą się również słodycze, książki, zeszyty, owoce oraz inne „gratisy” podarowane przez sponsorów. W tym roku Akcją naszą obejmiemy 1200 dzieci (niepełnosprawnych i najbardziej potrzebujących) z regionu powiatów gorlickiego, nowosądeckiego i limanowskiego. Jak co roku dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem zostaną przywiezione i odwiezione do domów. Ponadto pragniemy, żeby Mikołaj odwiedził również dzieci z naszego hospicjum domowego.

Finał Akcji:

28 listopada 2015r. (sobota) o godz. 10.00  w Szkole Podstawowej w Stróżach.  Aby akcja w pełni się powiodła konieczne jest zaangażowanie w nią wielu ludzi „dobrego serca”: wolontariuszy, samorządowców, dzieci, rodziców i oczywiście sponsorów.

Dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie naszej akcji w dowolny sposób: prezenty, art. biurowe, książki, odzież, owoce lub inne gratisy. Czekamy oczywiście również na wpłaty pieniężne (BSK I O/ Nowy Sącz: 43 1050 1722 1000 0012 0317 9021 z dopiskiem MIKOŁAJ).

Każdy sponsor akcji zostanie uhonorowany dyplomem oraz tytułem „Przyjaciel Świętego Mikołaja”, zostanie także zaproszony na finał akcji. Ponadto lista sponsorów zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej www.fpon.com.pl i opublikowana w naszym miesięczniku „Magazyn Osób Niepełnosprawnych”. Jesteśmy przekonani, że Państwa wrażliwe serca przyłączą się do tej szczytnej akcji. Serdecznie ZAPRASZAMY również do osobistego udziału w finale Akcji w Stróżach

____________________________________________________________

WYKAZ MIEJSC, do których można przynieść prezent:

Jeśli przekazujesz prezenty na finał w Stróżach (28 listopada) możesz to uczynić do dnia 25 listopada 2015r. (środa) przynosząc zabawki do jednego z niżej wymienionych punktów:

1. Szkoła Podstawowa w Stróżach
2. Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu – Al. Wolności 23 (pytać w sekretariacie)
3. Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Dobrej – Dobra 23
4. Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół  w Gorlicach, ul. Łukasiewicza 6 (I piętro) (dawny budynek Policji)
5. Szkoła Podstawowa w Kamionce Wielkiej.
6. Urząd Gminy Limanowa – oświata, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
7. Urząd Gminy Korzenna – oświata
8. Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Bereście

 Możesz też wesprzeć Akcję poprzez serwis SiePomaga:

Na finał akcji zaprasza Senator Stanisław Kogut:

O inicjatywie opowiada Piotr Wojtas:

Spot reklamowy akcji „Zostań Świętym Mikołajem”

ulotka_A5_front_2000szt-page-001

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy